# Gabriel Torje - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gabriel Torje

Cevap: # Gabriel Torje

Sence bu adamimi almamiz daha iyi olur?

big-sumo.jpg
Yoksa
2235769977_f0fd1f2d61.jpg

Ama dikkatli sec, cunku birinin fizigi iyi degil.

Yav arkadaslar birakin su fizigi boyledir, soyledir, turkiye liginde kac kez omuz omuza mucadele ediliyorki? 170 lik Alex gol krali oldu, ayibogani delik desik ettiler.

fatih terimin yeni bratusu

ayrıca fatih terime becaliyle maç izlemeyi yakıştıramadım

kendisi stancuyu bize 5 milyon euroya kitleyen bi herif

Romanya maçının özetini verdi.Stoch´tan fazlası yok,eksiği var.Leshinho bir transfer olur.

Sence bu adamimi almamiz daha iyi olur?

big-sumo.jpg
Yoksa
2235769977_f0fd1f2d61.jpg

Ama dikkatli sec, cunku birinin fizigi iyi degil.

Yav arkadaslar birakin su fizigi boyledir, soyledir, turkiye liginde kac kez omuz omuza mucadele ediliyorki? 170 lik Alex gol krali oldu, ayibogani delik desik ettiler.

Fiziği iyi deyince aklına şişko adam mı geliyo? Burada Messi'nin fiziği futbol için daha iyi, Torje de Alex gibi beyniyle oynuyosa eyvallah gelsin derim ben ama öyle mi sence? Kİ Türkiye liginde sadece özetleri izliyorsun sanırım fizik gücünü bu kadar küçümsediğine göre :)

Yahu adam yetenekli ya da değil ben şahsen Romanya'dan topcu almak istemiyorum artık midemi bulandırıyorlar . Umarım biri yarın çıkıp şaka yaptık la ne Torje'si der :D .

Fiziği iyi deyince aklına şişko adam mı geliyo? Burada Messi'nin fiziği futbol için daha iyi, Torje de Alex gibi beyniyle oynuyosa eyvallah gelsin derim ben ama öyle mi sence? Kİ Türkiye liginde sadece özetleri izliyorsun sanırım fizik gücünü bu kadar küçümsediğine göre :)

Beyin > Fizik. Dogru soyluyorsun, ve bu adam Alex gibi oynuyor, ama daha hizli. Ben ingiltere ligini izliyorum, ve cogu macta omuz omuza mucadeli verilmiyor, cunku artik adam itme faul a sebep oluyor.

bu kumaş nasıl bir kumaşşa herhalde havasından farkediyor bie gelince.stancu kumaşı iyi dediler geldiğinde fos,ufuk kalice olacak kumaş var dediler galatasarayın 10 yıl kalesi emin ellerde dediler fos,carrusca,pino,barış gibi aklıma gelmeyen daha bir sürü adam bu kumaş sevdasına alındı,markasını öğrensek şu kumaşında bi top alıp kumaş hakkımızı doldursak ta bi daha kumaşla uğraşmasak artık

hahah helal abi

Fatih Terim beklemeye aldı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor

26746.jpg

FATİH Terim'in mercek altına aldığı Romen yıldız Torje'yi beğendiği öğrenildi. Fakat yönetimin teklif yapmak için listedeki diğer isimlerden haber beklediği belirtildi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Sarı-Kırmızılılar'ın yeni teknik patronu, dün gece Romanya-Bosna Hersek Avrupa Şampiyonası eleme maçını izledi. Romanya'dan Dinamo Bükreş’in orta sahadaki yıldızı Gabriel Torje’yi izleyen Fatih Hoca, tribünde birlikte oturduğu Rumen kulübü Steaua Bükreş'in Başkanı Gigi Becali'den de bol bol bilgi aldı.

KULÜBÜYLE SÖZLEŞMESİ 2013 YILINA KADAR

Rumenler'in en büyük spor gazetesi Prosport’un maçın hemen ardından internet sitesine taşıdığı haberde, 22 yaşındaki orta saha oyuncusuyla Terim’in yakından ilgilendiği, Torje’nin kulübüyle sözleşmesinin 2013 yılına kadar sürdüğü yazıldı. Fatih Terim'in Rumenler'in orta sahadaki yeni yıldızını izlemesi "İmparator, yeni Hagi'sini buldu" yorumları yapıldı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor

26746.jpg

FATİH Terim'in mercek altına aldığı Romen yıldız Torje'yi beğendiği öğrenildi. Fakat yönetimin teklif yapmak için listedeki diğer isimlerden haber beklediği belirtildi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Sarı-Kırmızılılar'ın yeni teknik patronu, dün gece Romanya-Bosna Hersek Avrupa Şampiyonası eleme maçını izledi. Romanya'dan Dinamo Bükreş’in orta sahadaki yıldızı Gabriel Torje’yi izleyen Fatih Hoca, tribünde birlikte oturduğu Rumen kulübü Steaua Bükreş'in Başkanı Gigi Becali'den de bol bol bilgi aldı.

KULÜBÜYLE SÖZLEŞMESİ 2013 YILINA KADAR

Rumenler'in en büyük spor gazetesi Prosport’un maçın hemen ardından internet sitesine taşıdığı haberde, 22 yaşındaki orta saha oyuncusuyla Terim’in yakından ilgilendiği, Torje’nin kulübüyle sözleşmesinin 2013 yılına kadar sürdüğü yazıldı. Fatih Terim'in Rumenler'in orta sahadaki yeni yıldızını izlemesi "İmparator, yeni Hagi'sini buldu" yorumları yapıldı.

bu fatih hocada herkesi beklemeye alıyorr beklemeye ala ala oyuncu kalmayacak.

Bugün yazılı basında okudum. Sanırım Habertürk ya da Milliyet gazetesindeydi. Torje için Stancu + Para istenmiş. Bir de üstüne para vereceksek ayrı bir rezalet...

Romenlerden bıkkınlık geldi,hagi ve popescu romanya'nın şu ana kadar çıkarmış olduğu en iyi 2 isim ve bunlarda bizde oynadı.Bizde nedense bütün romenlerden aynı şeyi bekliyoruz bırakın bu romen sevdasını artık..

Üst Alt