Gaddar | Now | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gaddar | Now

Senaryosunu Hürer Ebeoğlu’nun kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk’ün yer aldığı dizide Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak’a Erdal Özyağcılar, Laçin Ceylan, Hakan Salınmış, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Neslihan Yeldan, Fatih Berk Şahin, Musab Ekici ve Uğur Yıldıran gibi önemli isimler eşlik ediyor.

Çağatay Ulusoy’u uzun bir aradan sonra televizyon ekranlarına döndüren ve şimdiden büyük bir merakla beklenen ‘Gaddar’ etkileyici hikayesi ve güçlü kadrosuyla da dikkat çekiyor. Uzun süren askerlik görevinden evine gelen Dağhan’ın (Çağatay Ulusoy) hayatı artık bıraktığı gibi değildir. Sevdiği kız Aydan (Sümeyye Aydoğan) ona haber vermeden çekmiş gitmiş, kardeşi Rüzgar (Fatih Berk Şahin) ise karanlık bir dünyanın içine düşmüştür. Dağhan’ın bir anda tepetaklak olan hayatının içinde gaddara dönüşüm hikayesini konu alan dizinin tanıtımına Erkin Koray’ın "Gaddar" şarkısı eşlik ediyor.

Dizinin müziklerini ise Toygar Işıklı yapacak.

:D
GHl_stjWsAAXl-v

*gaddar - su sira izledigim bir kac dizi arasinda...

yetenekli bir oyuncu cagatay. dizinin kadrosu da guzel cast kurulumunda.
dizinin hikayesi/leri gelisime acik bir hava da , bolumler ilerledikce hem ana konusu ,hem sosyal mesaj icerikli ara konularla kendini bi sekilde izlettiriyor *....

gecen hafta yayinlanan bolumu fazla begenmistim basarili bulmustum.
hani su ,sokak hayvanlarina zarar verenlere gaddar'in olaya el attigi bolum.

ve daha bir kac onemli konulara deginmesi ile farkli bir is oldugunu belli ettiren samimi bir proje gaddar dizisi.

diger yandan ,

vakit oldukca *ic saha maclara stada giden *galatasarayli-cagatay kardesimizin bu vesile ile -sari kirmizi hatrina- *dizilerinin tutmasini basarili olmasini gonulden isterim.

iyi seyirler.

*gaddar - su sira izledigim bir kac dizi arasinda...

yetenekli bir oyuncu cagatay. dizinin kadrosu da guzel cast kurulumunda.
dizinin hikayesi/leri gelisime acik bir hava da , bolumler ilerledikce hem ana konusu ,hem sosyal mesaj icerikli ara konularla kendini bi sekilde izlettiriyor *....

gecen hafta yayinlanan bolumu fazla begenmistim basarili bulmustum.
hani su ,sokak hayvanlarina zarar verenlere gaddar'in olaya el attigi bolum.

ve daha bir kac onemli konulara deginmesi ile farkli bir is oldugunu belli ettiren samimi bir proje gaddar dizisi.

diger yandan ,

vakit oldukca *ic saha maclara stada giden *galatasarayli-cagatay kardesimizin bu vesile ile -sari kirmizi hatrina- *dizilerinin tutmasini basarili olmasini gonulden isterim.

iyi seyirler.
Hayırlı aksamlar

1. Kurtun cubuk kraker yemesi beni delli ediyor ve ondan dolayi benim de canim cekiyor.

2. Aileden tanidimiz umutcan arkadasimiz inanilmaz keyfli sahneler yasatiyor bana cok farkli bir karekter oynuyor inanilmaz iyi ya.

Dizi genelde keyif veriyor ama reytingleri cok iyi degil ama bildigime göre zaten 30 bölümlük bir dizi olacakti gaddar yabi erken final olmaz.

1. Kurtun cubuk kraker yemesi beni delli ediyor ve ondan dolayi benim de canim cekiyor.
sevgili tuncay, oncelikle merhabalar,
uzun bir sure sonra ,yine bir dizi basliginda denk geldik. bu vesile ile kendi adima memnun oldum.
baba dizisindeki yorumlarini okumak keyifliydi tekrardan belirtmek istedim.

gaddar yorumuna gelirsek ;
kurt dizinin kalbi kanimca. *kareolarin muthis olmasindaki payi basli basina takdiri hak ediyor. *cagatay'in aksiyon da kareo olarak izlenesi olmasinda kurt'un ogretimi ve asisti onemli nuans.kanimca.

cubuk krakere dair iyimser dokunmana bende katiliyorum. ozellikle cocukken cok yedigim bir urundu, diziyi izlerken nostalji oluyor benim adima... zamanla *galeta vsye gecis yaptim, burdan da cubuk kraker'e ozur borcluyum, kendisini galeta ile unuttugum icin mahcup hissediyorum...

~ yine de cubuk kraker candir diyelim.......

2. Aileden tanidimiz umutcan arkadasimiz inanilmaz keyfli sahneler yasatiyor bana cok farkli bir karekter oynuyor inanilmaz iyi ya.
umutcan hangisi ? gaddar da enver rolundeki oyuncu mu ?

ben yan rollerden *mesut rolunu oynayan oyuncuyu cok tutuyorum. gaddar dizisinde mizah tarafini enver le beraber goturuyorlar.

mesut rolunu oynayan oyuncuyu 3 kurus dizisinde ilk izlemis cok begenmistim.
gaddar'a gelmesine memnun oldum. < yazilim olarak kendisine renkli bir kisilikte yazim yapiliyor senaristi tebrik ederim. gecen hafta baris manco lu cata pat ,kaset calar fikri leziz bir fikir di - bilmem katilir misin.

dizi genel de keyif veriyor ama reytingleri cok iyi degil
.
zor bir gunde yaris veriyor. iki tutmus ve eski dizi tepede sabitler neredeyse....

bu haftaki bolumu izledin mi ?
gecen haftaya gore 3 grupta da artis olmus.
karsilastirma olarak bakmak istersen
>>>>>

gecen haftayi baz alirsam, sahsen -memnunum, ileriki bolumlere dair de umutluyum :

gecen hafta gaddar oranlari :
total - 4.05 , bu hafta - 4.41
ab - 2.98 , bu hafta - 3.69
abc1 - 4.08 , bu hafta - 4.45

-artarak devam etmesi dilegiyle...

Son düzenleme:
diziye dair onceki iki mesajim da -unuttugum dan dolayi -mahcup hissettigim onemli kilit nuansi bu mesajim da belirtmeyi zorunlu hissettim :

usta oyuncularimiz dan -erdal ozyagcilar- diziye girdigin de cok memnun olmustum.
dizi nin son bolumlerin de kendisinin suresi fazlalastikca *adeta lokomotifi ~ tasiyani rolune burundu, , , etkisinin ivmesi baglaminda bu bana pek surpriz gelmedi. boylesine kaliteli bir tecrube nin hikaye'yi farkli evreye tasiyacagi bariz di benim gozlemimde.

tanim : a klas oyunculuk performansiyla ekber karakterine hayat verirken -resmen solo resital sunuyor sevgili erdal ozyagcilar. . .
cast kurulumu yapan kisiyi tebrik ederim. harika bir secim olmus kendisi.

ps;

yeni bolum aksiyon olarak *peak bolum olacaga benziyor. . .

@Ömer Karataş , @Tuncay Van , @Murat Durmaz , , ,

iyi seyirler.

yeni bolume dair -fragman ustune fragman veriliyor- . . .
iyimser gozle bakildiginda ; kanalin diziye ilgi ve destek gostermesi guzel bir adim....

fragmanda da gorulecegi uzere , ana konular vs bir yana ,

*tekrardan onemli bir - *sosyal kanayan yaraya - parmak basilacagi icin bolumu ayri bir merak etmeye basladim.........

reyting umarim gecen bolum gibi ivmeli artis gosterir. kanimca eli ayagi duzgun bir is -gaddar dizisi . ilgi gormeli destek cikilmali.

@Ömer Karataş , @Tuncay Van ve izleyen diger renkdaslar.

iyi seyirler .

Artik hic bir dizinin Fragmanina bakmiyorum, cünkü beni ne bekliyor onu ögrenmek istemiyorum. Insallah heycanli ve hareketli bir bölüm olur. 10. bölüm den itibaren uzun uzun yorumlar yazmaya basliyacagim

Üst Alt