galata sarayı efendileri | gsc forum rütbesi - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galata sarayı efendileri | gsc forum rütbesi

İsim versem ne değişecek ki ? Ben komple sistemin değişmesinden yanayım

Sadece Gse özelinde değil mesela GSC Efsanesi diye rütbe var en çok mesaj yazan hakediyor bu rütbeyi.Sırf o rütbeyi almak için boş boş post kasanlar var

Hani H.Cund ile C.Büyük bu iki rütbeye sahip hangisi efsane sence ? O rütbe bile bazı standartları olmalı.Siteye kalite getirecek bir kaç küçük önerinden biri

canla aran niye bu kadar acik yaw

sa keyifler nasıl var mı bi yaramazlık
el ustunde her zaman
bebek-bakmak_1617126.gif

İsim versem ne değişecek ki ? Ben komple sistemin değişmesinden yanayım

Sadece Gse özelinde değil mesela GSC Efsanesi diye rütbe var en çok mesaj yazan hakediyor bu rütbeyi.Sırf o rütbeyi almak için boş boş post kasanlar var

Hani H.Cund ile C.Büyük bu iki rütbeye sahip hangisi efsane sence ? O rütbe bile bazı standartları olmalı.Siteye kalite getirecek bir kaç küçük önerinden biri

Ne ezik adamsın yav alakasız alakasız her konuda benimle uğraşıyorsun. Yazık.

Ha söylediğin doğru olsa başım üstüne, ama ikidir benim hakkımda atıp tutuyorsun. O bahsettiğin rütbe sonradan getirildi, yani mesaj kasarak rütbe alma durumu gibi birşey olmadı hiç bir zaman. Hatta geldiğinde keşke eski rütbem kalsaydı o daha güzeldi diye mesajlarım vardı kaç tane.

Neyse. Ezikliğe devam.

sent via GSC

Ne ezik adamsın yav alakasız alakasız her konuda benimle uğraşıyorsun. Yazık.

Ha söylediğin doğru olsa başım üstüne, ama ikidir benim hakkımda atıp tutuyorsun. O bahsettiğin rütbe sonradan getirildi, yani mesaj kasarak rütbe alma durumu gibi birşey olmadı hiç bir zaman. Hatta geldiğinde keşke eski rütbem kalsaydı o daha güzeldi diye mesajlarım vardı kaç tane.

Neyse. Ezikliğe devam.

sent via GSC

Sana mesaj kasarak aldın mı dedim okumayı öğren sonra konuş

Senden sinsisi mi var. Provokasyon yapa yapa insanları tahrik ede ede ölüyorsun sonra da yağ gibi üste çıkıp mağdurda yatıyorsun.

Yatmaya devam et bakayım.

sent via GSC

Diyene bak sen hele

Forumda umrumda değil ayakları çekiyor.Arka tarafta modlara ağlıyor,önüne gelene şikayet ediyor

Raporladığın mesajlar buradan fizana yol olur

Diyene bak sen hele

Forumda umrumda değil ayakları çekiyor.Arka tarafta modlara ağlıyor,önüne gelene şikayet ediyor

Raporladığın mesajlar buradan fizana yol olur
Mal mal her yorumuma balıklama atlayıp alakasız şekilde pesimden düşmezsen başka ne yapmamı bekliyorsun.

Laftan mı anlıyorsun sanki. Kaç defa söyledik, taş olsa anlardı.

Halâ da aynı pisliği yapıyorsun

sent via GSC

Mal mal her yorumuma balıklama atlayıp alakasız şekilde pesimden düşmezsen başka ne yapmamı bekliyorsun.

Laftan mı anlıyorsun sanki. Kaç defa söyledik, taş olsa anlardı.

Halâ da aynı pisliği yapıyorsun

sent via GSC

Peki sen hiç kendini sorguladın mı ? Neden hep suçlu başkaları ? Sarper,ben vs vs

Sen önüne gelene hakaret edip kimse bana dokunamaz kafasından çıkmazsan ceza yiyeceğimi de bilsem senle uğraşmaya devam edeceğim

Peki sen hiç kendini sorguladın mı ? Neden hep suçlu başkaları ? Sarper,ben vs vs

Sen önüne gelene hakaret edip kimse bana dokunamaz kafasından çıkmazsan ceza yiyeceğimi de bilsem senle uğraşmaya devam edeceğim
Sarper başka sen başka.

Onu senin gibi birisiyle asla ama asla aynı kefene koymam, kendisiyle zıt olsak da bu ona çok büyük bir hakaret olur.

Niyetini çok iyi biliyorum, başkalarında başardığını bende başaramazsın istediğin kadar her yorumuma alakasız şekilde maydanoz olmaya devam et benden sana ekmek çıkmaz bunu yeterince dile getirdim. Sonunda zararlı çıkan sen olursun, bu gidişle de cezayı kesin yersin zaten. Bir değil iki değil.

Sabah ekürilerin uyanınca like larını kapıp tatmin edebilirsin kendini.

sent via GSC

Üst Alt