galata sarayı efendileri | gsc forum rütbesi - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galata sarayı efendileri | gsc forum rütbesi

Sarper başka sen başka.

Onu senin gibi birisiyle asla ama asla aynı kefene koymam, kendisiyle zıt olsak da bu ona çok büyük bir hakaret olur.

Niyetini çok iyi biliyorum, başkalarında başardığını bende başaramazsın istediğin kadar her yorumuma alakasız şekilde maydanoz olmaya devam et benden sana ekmek çıkmaz bunu yeterince dile getirdim. Sonunda zararlı çıkan sen olursun, bu gidişle de cezayı kesin yersin zaten. Bir değil iki değil.

Sabah ekürilerin uyanınca like larını kapıp tatmin edebilirsin kendini.

sent via GSC

Başkaları mı ? Kime ne yapmışız,geçiniz

Çamur at izi kalsın

Hani yazı seviyesi,türkçe kullanım vs onlara dikkat etmeyen GSE lerde var.Eğer bunlar problem değilse Sertan abi ve Sarper gibi isimlerde GSE olmalı
teşekkür ederim Aydın.

benim için çok önemli bir durum değil,her zaman vazgeçilebilecek mesafeleri sevmişimdir,bağlanılacak yakınlıklar ya da Rütbelerden hoşlanmamışımdır.

ama Sarper konusunda haklısın

İşin ilginç noktası bakınız burası çokemelli ben konu altında yine düzgün bir şekilde mesajlarımı yazarken yine o bana bir ton hakaret etti.Ben gidip o mesajları raporlamadım ama ben ona en ufak bir şey yazayım hemen gidip modlara ağlıyor

Aramızda ki seviye farkı bu işte

Üst Alt