Galatasaray 2011 - 2012 Forma Önerileri - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2011 - 2012 Forma Önerileri

Cevap: Galatasaray 2012 - 2013 Forma Önerileri

bu sene gidip yabanci takim formasi alicam , gecen sene begenmememe ragmen almistim ama artik yetti

parçalı forma fransa kalıbı

baksana kısa kolları cok uzun.geçen sene baya kısaydı.

fransa formalarındada öyle.dirseğe kadar geliyodu kol uzunluğu.geçen seneki parçalılarda pazulardaydı uzunluğu

Formaları üzerinizde görmeden beğenmedim demeyin bence

Giyen çocuk formaları kötü gösteriyor

Haa bence o kadar da kötü değil

Ya asıl o iki kırmızıdan birisi neden o kadar açık? Utanmasalar pembe yapacaklarmış. İnternetteki tasarımda iki kırmızı da koyuydu, karizması oradaydı formanın. Hem kırmızının biri aşırı açık olsun, hem bir de çizgi ekle. Son anda fenerli birinin eli mi değdi tasarımlara yahu?

parçalı çok kötü bu sene...o kırmızı aslında çok güzel ama o saçma salak çizgileri koyarak tüm formayı berbat etmişler...o çizgiler olmasa en çok o forma satardı eminim

----

Formalarımız hakkında ciddi birkaç kelam etmek istedim...

Elbette her taraftar formayı en iyisinden, en güzelinden ister...

Ancak unutulmamalıdırki; Nike işine çokta karışılmasından hoşlanan bir firma değil...

Örneğin geçen yılki Barça home forması "bence elbette" çokta iyi bir tasarım değildi...

Ama Barça'da giydi bir yıl boyunca...

Neyse dönelim bize;

Formalarımız güzel... Bir kere üzerindeki logo onu dünyanın en güzel forması yapmaya yetiyor...

Ha bende bir amatör tasarımcı olarak belki kafamdan çok değişik düşünebilirim ama ;

O logo olduğu sürece o formalar dünyanın en güzelidir benim için...

Eğer o formalar satılmazsa, yarın Nike bizi alır elitten çıkarıp kataloga sokar...

O zamanda Trabzon gibi 2 yıl öncesinin formalarını giyeriz...

Biz forma taraftarı değiliz.

Biz yek başarı taraftarıda değiliz...

Biz Galatasaray'lıyız...

İlklerin ve Enlerin Klübü ;

Galatasaray'lı...

Yarından itibaren her Galatasaray taraftarını gücü yettiğince GS Store alışverişine davet ediyorum...

Unutulmamalıdırki , büyümek herşeyiyle büyümektir...

Ürün satışı, bunlardan biridir...

Saygılarımla...

parçalıyı beğenmemek için hiçbi sebep yok, kalıp güzel renkler sarı kırmızı detaylar sarı kırmızı yaka güzel kalıp dar kumaş güzel

sadece ve sadece arkasının düz kırmızı olması gibi bi sorun var

diğer formalar çok önemli değil benim için

beyazı çok beğendim

kırmızıyı beğenmedim

bana kırmızı forma tasarla deseler daha iyisini yapardım

kır.jpg

par.jpg

Birinin üstünde daha iyi gözüküyor formalar.Ben beğendim açıkçası.

https://twitter.com/erdem__gs

Paylaşan kişi de bu.

ben beyenmedim ama yerinde görmek lazım. biraz bol olduğu için beni yanıltıyor da olabilir. ama iyide olsa kötüde olsa 2 tane alacam yine

Parçalı harika bence Elmander'in üzerinde düşünün. Paylaşan arkadaş cok büyük beden giymiş..

Kırmızı beklentileri karşılamaz güzel birşey bekliyorduk ama sanırım geçen seneki siyah gibi 50 60 tl ye satılacak digerlerinin önüne geçmesin diye kötü yapılmış olabillir.

Üst Alt