Galatasaray 2013 - 2014 Forma Önerileri - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2013 - 2014 Forma Önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray 2013 - 2014 Forma Önerileri

k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1+1.png

k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1+1+-+Kopya.png

GALATASARAY FORMALARI

Cevap: Galatasaray 2013 - 2014 Forma Önerileri

Sapsarı biir forma istiyorum , geçen seneki gibi ama arka parçası kırmızı şerit insin

fiesta rs arabası gibi

Yeni Sezon Formalarımız

Öncelikle merhaba,geçen hafta Hollanda'ya gittim iş gerekçesiyle.

Gitmişken Nike tesislerine gitmek istedim,yurt dışından geldiğimi ve tekstil sektöründe çalıştığı mı söyleyince yardımcı oldular sağ olsunlar,bir çok forma gördüm üzerimde ki fotoğraf makinamı ve telefonumu aldılar,yedek telefonuma dokunmadılar ama onla fotoğraflar çektim Home ve Away formamızı resimler burda:

-not:bunlar kulübümüzün onayladığı tasarımlar seri üretim için uzakdoğuya gönderilmiş tasarımlar ve birer örnek forma-

mwnnu.png

mwnpk.png

Cevap: Yeni Sezon Formalarımız

İkisi de güzel Parçalı bu seneki kalsa daha iyidi bence ama bu sene ki parçalıdan daha güzel yapılamaz en orji hali bu

arkadaş sanki fabrikaya gidenin önüne bilgisayar ekranı açıp koyuyorlar alın çekin diye..herşeye inanmayın..

beyler bu çizimler galatasarayformalari forumunda birini çizdiği heyecan olsun diye yaptığı bir şey he olabilir hatta dediklerine göre kırmızı bunun gibiymiş ama parçalı sanmıyorum ki böyle olsun arkadaş gidip görmüşmüdür onu bilmem ayrıca füme forma da var :yenieek:

parçalıyı metin oktayın zamanındakı parçalıya benzetmişler.deplasman forması anadolu takımı forması gibi olmuş.bakalım tam net fotoları cıkınca daha iyi gözükür belkı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt