Galatasaray 2013 - 2014 Forma Önerileri - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2013 - 2014 Forma Önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yeni Sezon Formalarımız

Öncelikle merhaba,geçen hafta Hollanda'ya gittim iş gerekçesiyle.

Gitmişken Nike tesislerine gitmek istedim,yurt dışından geldiğimi ve tekstil sektöründe çalıştığı mı söyleyince yardımcı oldular sağ olsunlar,bir çok forma gördüm üzerimde ki fotoğraf makinamı ve telefonumu aldılar,yedek telefonuma dokunmadılar ama onla fotoğraflar çektim Home ve Away formamızı resimler burda:

-not:bunlar kulübümüzün onayladığı tasarımlar seri üretim için uzakdoğuya gönderilmiş tasarımlar ve birer örnek forma-

mwnnu.png

mwnpk.png

sponsor kelimesi ilgimi çekti . d

away yazıyorduda o yüzden dedim bencede 3.formadır zaten hep parçalı ile çıktığmz için öbür formalar formalite

Bunların olacağı kesin değil.Nike her sene böyle bir kaç tane prototip çizimler sunar kulübe.Kulüp de beğenirse o formalar üretilir.Bu resimler de o prototiplerden bir kaçı sadece.Dua edelim de kabuk edilmesin.Zira parçalı tam parçalıdan çok çok uzak ve çubuklu forma da Gaziantep'i andırıyor.

Öncelikle merhaba,geçen hafta Hollanda'ya gittim iş gerekçesiyle.

Gitmişken Nike tesislerine gitmek istedim,yurt dışından geldiğimi ve tekstil sektöründe çalıştığı mı söyleyince yardımcı oldular sağ olsunlar,bir çok forma gördüm üzerimde ki fotoğraf makinamı ve telefonumu aldılar,yedek telefonuma dokunmadılar ama onla fotoğraflar çektim Home ve Away formamızı resimler burda:

-not:bunlar kulübümüzün onayladığı tasarımlar seri üretim için uzakdoğuya gönderilmiş tasarımlar ve birer örnek forma-

mwnnu.png

mwnpk.png

Amsterdamin başkenti Hollandayami geldin?

Cevap: Galatasaray 2013 - 2014 Forma Önerileri

Nike bizi hala elit kateorisine almadımı? Bu formalarla almamış gibi görünüyor.

Cevap: Galatasaray 2013 - 2014 Forma Önerileri

şimdi bazıları çıkıp der her sene parçalı çıkmaz diye

çıldırırsam tutmayın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt