Galatasaray 2019 ve 2020 Mali Genel Kurul Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2019 yılı için
Mali yönden ibra edildi. 310-306’a düşük farkla.
İdari yönden ibra edilmedi. 384 oy

Yarın 2020 yılı oylaması var.

2019 yılı için
Mali yönden bira edildi. 310-306’a düşük farkla.
İdari yönden ibra edilmedi. 384 oy

Yarın 2020 yılı oylaması var.
Ben Mali yönden de ibra edilmez sanıyordum ama çekimser oylar işi bozmuş sanırım orada. Ama yarın çok daha ateşli geçecek gibi. Bir de bu yönetimin izinleri ve Basketbol Aş. yarın mı oylanacak acaba?

Mali yönden ibra ediyorsan idari yönden neden ibra etmiyorsun?

Mustafa Cengiz'in üstüne çok gidiliyor. Falcao haricinde gayet iyi yönetildi. Bizi Dursun'dan kurtarıp mali olarak rahatlatması bile başarıdır. FFP sürecini gayet iyi yönettiler.

Tribüne oynanıyor. Fatih hocayla yaşadıkları gerilim yüzünden mi oluyor bu?

Ben Mali yönden de ibra edilmez sanıyordum ama çekimser oylar işi bozmuş sanırım orada. Ama yarın çok daha ateşli geçecek gibi. Bir de bu yönetimin izinleri ve Basketbol Aş. yarın mı oylanacak acaba?

2020 pandemi dönemi olduğu için mali yönden daha kötü bir tablo var. Bugün ibra edildiği için yarın yüksek olasılıkla çifte ibrasızlık olur.

Diğer konu ise karışık. 1-2 kere divandan Burak Elmas’ın toplantısı değil bu diye ikaz edildi. Eğer getirme şansı varsa getirir ancak Mart ayında yapılacak genel kurula sarkabilir, ben yarın yapılır diye düşünüyorum. Yarın sabah açıklanacak gündemde belli olur. Bugün bütçe görüşmesi vs. hiçbiri yapılmadı. Onların arasında konuşuluyor normalde.

Mali yönden ibra ediyorsan idari yönden neden ibra etmiyorsun?

Mustafa Cengiz'in üstüne çok gidiliyor. Falcao haricinde gayet iyi yönetildi. Bizi Dursun'dan kurtarıp mali olarak rahatlatması bile başarıdır. FFP sürecini gayet iyi yönettiler.

Tribüne oynanıyor. Fatih hocayla yaşadıkları gerilim yüzünden mi oluyor bu?
Alakası yokmuş. Ben de mali olarak rahatlattılar sanıyordum o yüzden üstlerine çok gidildiğini düşünüyordum ama burada o konuda admin aydınlattı ve bilanço makyajından bahsetti. Mali ibrada kıl payı oldu yarın 2020 için mali ibra olmaması da büyük ihtimal olarak gözüküyor.

2020 pandemi dönemi olduğu için mali yönden daha kötü bir tablo var. Bugün ibra edildiği için yarın yüksek olasılıkla çifte ibrasızlık olur.

Diğer konu ise karışık. 1-2 kere divandan Burak Elmas’ın toplantısı değil bu diye ikaz edildi. Eğer getirme şansı varsa getirir ancak Mart ayında yapılacak genel kurula sarkabilir, ben yarın yapılır diye düşünüyorum. Yarın sabah açıklanacak gündemde belli olur. Bugün bütçe görüşmesi vs. hiçbiri yapılmadı. Onların arasında konuşuluyor normalde.
Bugün Divan'da Burak Elmas ile ilgili bir konuşma yapacak konuşmaya o yarının konusu denildi. Yarın hem basketbol AŞ hem de gerekli yetkiler oylanır herhalde ve kabul edilir büyük ihtimalle.

GS Tv’de genel kurul devam ediyor. Ne yapıyorlar, bilen var mı?

Edit: Moderatör şimdi geldi. Yönetim kurulları oylanıyormuş. Nasıl bir iş yaptığımız belli değil. Belkide önemli kararlar gece yarısı oylanıyor. Daha sonrada disiplin kurulu cezası alan üyeler kürsüde savunma yapacakmış. 🤯 Sabaha kadar sürer bu.

Üst Alt