Galatasaray 2019 ve 2020 Mali Genel Kurul Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sedat Doğan'dan Abdürahim Albayrak'a : Falcao'dan verdiğiniz zararı karşılayın, mali olarak ibra edelim.
Normalde saçma derdim sonuçta hatalı transfer her yönetim yapabilir ki yapar dünyada %100 transfer tutturan kulüp yok. Ama bu olayda bir skandal olan fotoğraf olayı var. Transfer bitmeden bir yöneticinin futbolcuyla fotoğrafı çıkmamalı ve çıkıyorsa buda kulübe ekstra bir mali yük getiriyorsa hatalı olan yönetici bunu karşılamalı yada ibra edilmemeli görüşüne katılıyorum.

Yeni yönetimin yetkilerde bu Genel Kurul'da verilecekmiş ama Basketbol AŞ. ile ilgili bir şey bulamadım o herhalde Mart'taki bu senenin Mali Genel kurulunda konuşulacak herhalde.

Genel Kurul'da biri çıktı şimdi Kemerburgaz'a tesis yapmayın diyor. Kemerburgaz'daki arazi neye göre yanlış onu anlamadım.

Galatasaray'ın 2020 yılı olağan genel kurul toplantısında mevcut yönetim kuruluna, kulübün varlıklarıyla ilgili her türlü hukuki işlem, sözleşme ve tasarrufta bulunma yetkisi verildi.

Burak Elmas: "Sizlerin güvenine layık olmak için ben ve arkadaşlarım elimizden gelen her şeyi yapacağız. Emanetiniz emin ellerde. Hiç merakınız olmasın."

Üst Alt