GSC Haber - Galatasaray 2020-21 Sezonu Formaları Sızdı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray 2020-21 Sezonu Formaları Sızdı

4-1000x1000.jpg

5.jpg

6.jpg

8.jpg

1.jpg

baya sacma bir is olmus. home formasi sari-kirmizi olan takima sari ve kirmizinin tonlarinda alternatif forma üretmisler.
adi üstünde zaten yav "alternatif forma". sari ve kirmizinin disinda herhangi bir renk olmali mantiken. celiskinin dibine vurmuslar resmen.

formalar iyi hos da slimfit olanlari piyasadan silinmis, kac yere baktim yok. bu sene cikan parcali baya güzel ama satan yok. dandik cuval gibi olan versiyoni var sadece, onu da sevmiyorum.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

baya sacma bir is olmus. home formasi sari-kirmizi olan takima sari ve kirmizinin tonlarinda alternatif forma üretmisler.
adi üstünde zaten yav "alternatif forma". sari ve kirmizinin disinda herhangi bir renk olmali mantiken. celiskinin dibine vurmuslar resmen.
aysal/ft ilk döneminde de sari formamiz vardi ve cok güzel bir formaydi. renk ve kombinasyon olarak ona benziyor biraz.

aysal/ft ilk döneminde de sari formamiz vardi ve cok güzel bir formaydi. renk ve kombinasyon olarak ona benziyor biraz.

ama o sezon bir tane de düz siyah formamiz vardi cesitlilik acisindan. eger sizan haberler dogruysa yeni formalarin ücü de kirmizi agirlikli renklerde olucak (sari-kirmizi, kirmizi-siyah, sari-kirmizi).

olmasi gereken her sene su aslinda:

home forma: sari ve kirmizi ana renkler istisnasiz
deplasman: sari veya kirmizi detaylari olan (kollarda yakalarda vs) tarihimizde var olan bir renk. misal siyah, beyaz ve onun tonlari
alternatif: sari veya kirmizi barindirmayan tamamen zit bir renk (mor, yesil, turkuaz vs)

Sevmiyorum şu alternatif forma olaylarını ama salak saçma mor,gri falan yapacaklarına bu tarz şeyler kabul edilebilir.Yapacakları şey basit aslında bi tane sarı-kırmızı parçalı bi tane komple kırmızı bi tane komple sarı bi forma.Uefa farklı bi forma istiyosa eğer onu da böyle renklerle yaparsın olur biter.

Üst Alt