Galatasaray 2022/2023 Sezonu Forması Sızdırıldı! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2022/2023 Sezonu Forması Sızdırıldı!

taraftar forması yerine çakma forma alırım sonuçta aynı kalite

taraftar forması denilen saçmalığın gs forması ile alakası yok!!!

O detay renklerini mis gibi sağda sarı solda kırmızı kullanmışken sarı olması gereken Nike logosu neden kırmızı kalmış yahu acayip bir amatörlük. Gözü acayip rahatsız eden bir renk kullanımı olmuş o kısımda.

O detay renklerini mis gibi sağda sarı solda kırmızı kullanmışken sarı olması gereken Nike logosu neden kırmızı kalmış yahu acayip bir amatörlük. Gözü acayip rahatsız eden bir renk kullanımı olmuş o kısımda.
Beyaz üzerinde sarı veya kontrastı düşük renklerin kullanımı kurumsallarda pek kabul edilen bir durum değil. Ne kadar kontrast renk o kadar doğru kullanım oluyor genelde. Ondandır muhtemelen.

Son düzenleme:
Atletin üstüne amblem basmışlar gibi.Kimse gidip para verip almaz bunu keşke 3. formaları daha yaratıcı-farklı şekilde dizayn etseler 17-18 3. forması çok iyiydi mesela çıktığı gibi gidip almıştım
1664355413296.png

Ben ise aksine tek renk logo ve üretici logosunun renginin aynı olmasını aşırı beğenenlerdenim. Modern duruyor.
Tek renk olmasına değil ki benim itirazım ? Formanın sağ tarafındaki detay rengi sarı yapılmış soldaki de kırmızı. Net bir parçalı göndermesi bu. E ana fikir buysa doğal olarak logoyu da sarı yapacaksın zira konumu itibari ile öyle olması gerekiyor.

Tek renk olmasına değil ki benim itirazım ? Formanın sağ tarafındaki detay rengi sarı yapılmış soldaki de kırmızı. Net bir parçalı göndermesi bu. E ana fikir buysa doğal olarak logoyu da sarı yapacaksın zira konumu itibari ile öyle olması gerekiyor.
Ben ise aksine hoş durmayacağını, böyle daha iyi bir görüntü olduğunu düşünüyorum nike+logo her zaman tek ve aynı renkte olmalı, zevkler renkler

Üst Alt