Galatasaray 2022/2023 Sezonu Forması Sızdırıldı! - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2022/2023 Sezonu Forması Sızdırıldı!

Ben ise aksine hoş durmayacağını, böyle daha iyi bir görüntü olduğunu düşünüyorum nike+logo her zaman tek ve aynı renkte olmalı, zevkler renkler
Senin veyahut herhangi bir taraftarın formayı hoş bulması gayet makul , fakat inatla söylediğim şey anlaşılmıyor. Ben bir tasarımcı olarak temel kurallara aykırı bir kullanım olduğunu söyledim , Mert de kurumsal kimlik açısından konuyla ilgili açıklamasını yaptı (yanlış hatırlamıyorsam RTS mezunu zaten adam). Senin formayı hoş bulup bulmaman hata yapıldığı gerçeğini değiştirmez o sebeple lüzumsuz yere inat etmenin anlamı yok. Zevkler , renkler lafı da saçmalığın dik alası. Zevk de renk de tartışılır zira tartışılmasa estetik diye bir mefhum oluşmazdı.

Senin veyahut herhangi bir taraftarın formayı hoş bulması gayet makul , fakat inatla söylediğim şey anlaşılmıyor. Ben bir tasarımcı olarak temel kurallara aykırı bir kullanım olduğunu söyledim , Mert de kurumsal kimlik açısından konuyla ilgili açıklamasını yaptı (yanlış hatırlamıyorsam RTS mezunu zaten adam). Senin formayı hoş bulup bulmaman hata yapıldığı gerçeğini değiştirmez o sebeple lüzumsuz yere inat etmenin anlamı yok. Zevkler , renkler lafı da saçmalığın dik alası. Zevk de renk de tartışılır zira tartışılmasa estetik diye bir mefhum oluşmazdı.
Manyak mısın lan sen neye geriliyorsun illa haklısın doğrusun şöylesin mi diyelim

Bence parçalı formalarda, iç sahada beyaz dış sahada siyah şort kullanılmalı.

sarı kırmızı parçalı forma altında kırmızı şort hoş durmuyor.

bir de TFF artık isimleri alta yazmayı bitirmeli, sponsor altta isim üstte olsa daha iyi.

hem TFF hem de UEFA da izin verse de forma arkaları da parçalı olabilse.

3 yeni ürün gelmis Zalando.nl’e

fea73369aa5d4970ec66c34c19c7034a.png

b5dc950070e25ae4fb2bf7db9b80e474.png

1e9e2dee0716727910b3daa93a430409.png

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Üst Alt