Galatasaray 2022/2023 Sezonu Forması Sızdırıldı! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2022/2023 Sezonu Forması Sızdırıldı!

şu güzelliği var - nike in bu seneki tasarımlarında göğüsün üst kısmı oval bir hatta sahip - diğer takım formalarında orası sınırmış gibi garip temalarda formalar olmuş - o açıdan beğenmemiştim . bizim formada göze batmıyor hiç.

O açıdan güzel. 3üncü forma deseni ne olcak acaba - genelde serbest biraz daha konsept forma diye çıkıyor

şu güzelliği var - nike in bu seneki tasarımlarında göğüsün üst kısmı oval bir hatta sahip - diğer takım formalarında orası sınırmış gibi garip temalarda formalar olmuş - o açıdan beğenmemiştim . bizim formada göze batmıyor hiç.

O açıdan güzel. 3üncü forma deseni ne olcak acaba - genelde serbest biraz daha konsept forma diye çıkıyor
Bizim yaka Diadora formalı Totti canlandırdı gözümde. Bunu düşünürken Diadora formalı Mehmet Yıldız da aklıma geldi.
1651256114465.png

Detaylara biraz fazla takılan biriyimdir. Parçalı formanın yaka veya kol kenarlarınde siyah detay gördüğüm an gözümden düşüyor, başka ne yapsalar faydası yok. Almanya MT özentisinden midir nedir, sarı-kırmızı ya siyah bir şekilde monte ediliyor çoğunlukla?..

Kırmızı şort da sadece kırmızı olsa daha iyiymiş. Paçalardaki sarı şerit itici ve çocuksu bir görüntü veriyor...

Son düzenleme:
Detaylara biraz fazla takılan biriyimdir. Parçalı formanın yaka veya kol kenarlarınde siyah detay gördüğüm an gözümden düşüyor, başka ne yapsalar faydası yok. Almanya MT özentisinden midir nedir, sarı-kırmızı ya siyah bir şekilde monte ediliyor çoğunlukla?..

Kırmızı şort da sadece kırmızı olsa daha iyiymiş. Paçalardaki sarı şerit itici ve çocuksu bir görüntü veriyor...
parçalının detayları beyaz olmalı

dediğin doğru - bu formalardaki logo kullanımı bana göre yanlış - siyahtaki sarıdan kırmızıya ylldız kafası şirin ama logo arkasının siyah olması kötü

avrupa takımları logolarını monochrome şekilde açık ya ada koyu ayarlıyorlar formanın rengine göre bu durumlarda
bizde de yaptılar sonunda onu bu sezon formalarımızda.

sarı kırmızıya siyah arkaplanlı logoyu oldum olası sevmemişimdir

Ekli dosyayı görüntüle 157304

demek istediğim bu şekil - (forma koyuysa kendisi açık renk yapılıyor) bizim logoda bu temada yapılabilir ovali ile beraber

buda koyu forma üzerine renk temasına uygun yapılmış misal

Ekli dosyayı görüntüle 157305
Bence de monochrome logo kullanmalıyız. Nike çoğu kulübe kullanıyor monochrome logo, biz mi istemiyoruz, farklı bir sorun mu yaratıyor bilmiyorum ama çok hoş görüneceğine eminim

Bence de monochrome logo kullanmalıyız. Nike çoğu kulübe kullanıyor monochrome logo, biz mi istemiyoruz, farklı bir sorun mu yaratıyor bilmiyorum ama çok hoş görüneceğine eminim

benim bildiğim nikein global olarak kendi tasarımcısı yapmıyor formayı - türkiyede ayağı var onlar ayarlıyor diye biliyorum tasraım ve detay işlerini. Elite kategori formanın malzemesi ve o sezonki stili aynı oluyor sadece diye biliyorum.

Müthiş bit konsept tasarım

45CJ.gif

Tasarım için bir şey diyemem ama font işini artık kulüpler baskı kurup TFF ile çözsün. Font diretmesi nedir arkadaş şu çağda.

EPL'de bunun varlığını ben çok seviyorum - hatta fontun kendisi müthiş bir font .

bizde ama bası Ariel'i geç... o mide bulandırıcı iş.

Hatta dahası - sırt reklamı diye numarının üzerinde değil altında yazıyor isim - gıcık oluyorum. Esas o düzeltilsin

Üst Alt