Galatasaray 2022/2023 Sezonu Forması Sızdırıldı! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2022/2023 Sezonu Forması Sızdırıldı!

EPL'de bunun varlığını ben çok seviyorum - hatta fontun kendisi müthiş bir font .

bizde ama bası Ariel'i geç... o mide bulandırıcı iş.

Hatta dahası - sırt reklamı diye numarının üzerinde değil altında yazıyor isim - gıcık oluyorum. Esas o düzeltilsin
Cidden estetik olarak çok kötü görünüyor. Çoğu lig tek tip font kullanıyor ama çağa ayak uyduran modern bir font ile yapıyorlar bunu. Bunun sebebi zaten ticari pazarlama, globalde forma satışlarında kolaylık olması. Bizdeyse herkes marka değerinden söz ediyor ama daha en basit işi bile doğru düzgün yapamıyoruz.

Cidden estetik olarak çok kötü görünüyor. Çoğu lig tek tip font kullanıyor ama çağa ayak uyduran modern bir font ile yapıyorlar bunu. Bunun sebebi zaten ticari pazarlama, globalde forma satışlarında kolaylık olması. Bizdeyse herkes marka değerinden söz ediyor ama daha en basit işi bile doğru düzgün yapamıyoruz.

Hadi burda tasarımsal forma ile ilgli bir konu .

EPL nin websitesine bir bakalım...ligin websitesi. Kulüplerin kendi siteleri..

bizim websitelerimiz. 0 interaktiflik devlet dairesi havasını fazlasıyla veren bir federasyon/lig sitesi var :D

kulüplerin siteleride güncellenmeyen - içerik olarak bölümü olup boş olan ... hiç çalışmıyor kafa.

Hadi burda tasarımsal forma ile ilgli bir konu .

EPL nin websitesine bir bakalım...ligin websitesi. Kulüplerin kendi siteleri..

bizim websitelerimiz. 0 interaktiflik devlet dairesi havasını fazlasıyla veren bir federasyon/lig sitesi var :D

kulüplerin siteleride güncellenmeyen - içerik olarak bölümü olup boş olan ... hiç çalışmıyor kafa.
İş lafa gelince hepsi marka değeri diye 5 saat ekranlarda konuşmasını biliyor. Ne kadar zor olabilir şunu tasarlamak. Neyse daha başkanı bile belli olmayan bir federasyondan, ligden bahsediyoruz. Diyorum ya Galatasaray olmasın yüzüne bakmam bu ligin. İzlenecek, takip edilecek hiçbir tarafı kalmadı.

nike ile işimiz bitince ya nee balance yada adidasa geri dönelim hatta kappa bile olur bir daha nike yolumuzdan geçmesin aga

Üst Alt