Galatasaray, Abdou Harroui İçin 3 Milyon Euro'luk Resmi Teklif Yapacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Abdou Harroui İçin 3 Milyon Euro'luk Resmi Teklif Yapacak

iyi herif istatistikleri de fena değil(takımının en iyisi)

maç başına
3 top çalma
2.3 şut
1.2 kilit pas
2 adam geçme

sadece videolardan izledim

Şu istetistikleri yapan adam bir de 6 gol 3 asistlik skor üretmiş 2800 dakika sadece ligde forma giymiş, 23 yaşında sakatlıktan dolayı sadece 1 maç kaçırmış, Hollanda 'nın alt yaş kategorilerinde düzenli olarak forma giyiyor

Hani adamda yok yok gibi görünüyor uzaktan şut var, tackle becerisi var, dribling var adamda STSL şartlarında bir orta sahadan isteyebileceğin her işi yapabiliyor resmen

Hani Gedson 'la birlikte şu adamı orta saha diye sahaya çıkardığını düşünüyorum da... rakiplerin herhangi bir konuda bu ikiliye üstünlük kurma şansı yok ki Gedson tek başına geçen sene ligin son dönemide oynadığı her maçta rakibi perişan etmiş bir adam

alamayız, zaten gedson gelecekse 8 numaraya niye yabancı bakıyoruz onu da anlamadım. illa biri alınacaksa malatya'ya beleşe giden, hatayspor'dan çıkan tek şerefli topçu aabid'e de çökülebilirdi. ayranımız yok içmeye tahteravalliyle gideriz transfere.

hollanda liginden ben olsam ; heerenveen'li joey veerman 'i tercih ederdim,..
*veya italya liginden cagliari'li nandez...
ikisini de kacirdik. biri uzatti takimiyla gecenlerde,..digeri leeds'e gitti...

allahınız kitabınız varsa 2 tane ortasaha bulup getirin
iste-turkiyenin-unlu-masonlari-9a3a9d.jpg

Uc milyon euro’yu cope at daha iyi, en azindan sahadaki zararindan muaf kaliriz.

Vasat futbolcunun tanimlamasini yapabilirmisin diye sorsaniz, direk bu ismi one surerim.

Geciniz yahu.

Joey Veerman yeni sozlesme imzalamadi? Zaten gecen sene 4 yillik sozlesme yapmislardi.
eklenti icin tesekkurler.

veerman ozelinde transfer konusunda sezon basi tahminim atalanta nin alacagini bekliyorum sayet cikisi olursa.
bizim takimda gormek isteyecegim oyuncu profilinde,. nandez keza,..< bu uruguay menseli oyuncu 96-00 donemi tarzimiz icin nokta atisi olurdu ozellikle. kanimca gittigi leeds te fark yaratacak bielsa liderliginde....

eklenti icin tesekkurler.

veerman ozelinde transfer konusunda sezon basi tahminim atalanta nin alacagini bekliyorum sayet cikisi olursa.
bizim takimda gormek isteyecegim oyuncu profilinde,. nandez keza,..< bu uruguay menseli oyuncu 96-00 donemi tarzimiz icin nokta atisi olurdu ozellikle. kanimca gittigi leeds te fark yaratacak bielsa liderliginde....
Veerman alinabilir bir oyuncu ama olay sadece paraya bakmaz. Dogru bir sportif proje/plan sunabilirsek boyle birini ikna edip alabiliriz. Ama bonservisi asagi yukari 10 milyon euroyu da bulur.

Nandez galiba Leeds'e gitti 35 milyon euro deniyor haberlerde. Iyi para.

Veerman alinabilir bir oyuncu ama olay sadece paraya bakmaz. Dogru bir sportif proje/plan sunabilirsek boyle birini ikna edip alabiliriz. Ama bonservisi asagi yukari 10 milyon euroyu da bulur.

Nandez galiba Leeds'e gitti 35 milyon euro deniyor haberlerde. Iyi para.
evet alper. bende o civarda okumustum kimi kaynaklardan tahmini bonservisine yonelik. plan proje konusu da keza katildigim kriter.

nandez icin italya icinden devler den birinin mutlaka alacagini bekliyordum. inter milan sezon biter bitmez ilgilisi agiliktaydi,,sampiyonlar ligi faktoru dolayisiyla inter yapar diyordum. inter genelinde son donemdemaddi olaylar yuzunden inter transfer politikasi ilginc bir hal aldi. o fiyatlara cikarlar mi...yoruma acik. diger taraftan leeds gecen sezondan beri pesindeydi, bielsa faktoru burda buyuk etken. suan icin copa amerika nin bitmesi bekleniyor akabinde leeds,.... son donemec bir ihtimal inter...
bize ise ,sahsen tarzindan dolayi istiyordum. fiyat konusu bakmaksizin,..
kendi ozelinde o fiyat civarina asagi yukari cikacagini bekliyordum penarol baslangicindan bugune...
son duzlukte; ozellikle bielsa kurgusunda gormeyi merakla bekliyorum resmiyete dokulurse...

*latinlerden bu bolge ozelinde; uruguay,arjantin,sili, gelir benim adima, sonra brezilya bir kac istisna oyuncular disinda.>

<brezilya istisnalari > eskilerden mauro silva vardi deportivolu, farkli tarzi gilberto silva... en son melo.... bu tur orta sahalari begeniyorum brezilya ozelinde. hibrid veya hibride yakin.

gozlemledigim kadariyla italya ligi orta ve alt sira takimlar ve alt ligler bu minvalde saglam oluyor eskilerden bugune...

brezilya'lilar agirlikli olarak portekiz ligi uzeri cikislilar birde alman ligleri cikislilar...
brezilyali'lar hollanda ligi uzerinden ise eskilerden forvet ve civari oyuncular ust liglere gecis yapardi gozlemledigim kadariyla...

biraz gerilere anilara gittik, kusura bakmayin.
tum bunlar ayri bir baslik konusu.

Üst Alt