Galatasaray Adası


ada.jpgDünyanın incisi olan İstanbul'un ve İstanbul Boğazı'nın üzerindeki Kız Kulesi ile birlikte tek kara parçası olan ve bu benzersiz konumundan ötürü şimdiden vazgeçilmez bir mekan olan Galatasaray Adası bütünüyle yeniden inşa edilerek, Temmuz 2007 tarihinde Galatasaray camiası ve İstanbullular'a eğlence ve dinlence merkezi olarak hizmet vermeye başladı.Galatasaray Adası Yönetmeni:

Ercan AlkanUlaşım Bilgileri

Galatasaray Adası

Kuruçeşme - Ortaköy- İstanbulNot : Dünya üzerinde adası olan tek Spor Kulübü Galatasaray'dır.
 
Cevap: Galatasaray AdasıŞurayı Bir Satsak1 Futbol Stadı

1 Basketbol Salonu

1 Metin Oktay Tesisi daha

Tüm Banka Borçları Sıfırlanırartıkasada 500 milyon euro ....
 
Cevap: Galatasaray AdasıDivan Kuruçeşme'de bazı toplantılara ve organizasyonlara katıldım. Oradan net görülebiliyor Galatasaray Adası.

Çok muazzam bir yer ama hiç geçme fırsatım olmadı. İstanbul'da gitmek istediğim yerlerden biri.. :)
 
Cevap: Galatasaray AdasıHepimizin öyle ama sadece belli bir kesimin gittiği bir yer. En son işletmeye verilmişti yanılmıyorsam son durum ne oldu?Divan Kuruçeşme'de bazı toplantılara ve organizasyonlara katıldım. Oradan net görülebiliyor Galatasaray Adası.

Çok muazzam bir yer ama hiç geçme fırsatım olmadı. İstanbul'da gitmek istediğim yerlerden biri.. :)
 
Cevap: Galatasaray AdasıŞu değerler belki de çoğu Avrupa kulübünde yok ve Türk medyasının bize çizdiği imaja bakınız : "Fakir" :)

Daha bugün Beşiktaş borçlarından dolayı transfer yapmama kararı almış. Fakat ona bakmaz bizim medya. Varsa yoksa üzerimize yapıştırılmış "fakir" damgası.

Elinizde böyle gayrimenkuller varsa borçlanma kapasitenz de çok oluyor.Bugün borçlanmak önemli bir araç büyüme için,akıllı kullanılırsa.
 
Cevap: Galatasaray AdasıParayla imanın kimde olduğu belli olmaz diye ne güzel demişler. 5 aydır İmanın sadece bizde olduğunu tüm Türkiye gördü. Şimdi paranın bizde olduğu çıkıyor ortaya. Aysal reis F7 nin hisselerini satın alsa. Yetiştirme takımız yapar A-2 deki çocukları tecrübe kazansınlar diye oraya göndeririz.Şu değerler belki de çoğu Avrupa kulübünde yok ve Türk medyasının bize çizdiği imaja bakınız : "Fakir" :)

Daha bugün Beşiktaş borçlarından dolayı transfer yapmama kararı almış. Fakat ona bakmaz bizim medya. Varsa yoksa üzerimize yapıştırılmış "fakir" damgası.

Elinizde böyle gayrimenkuller varsa borçlanma kapasitenz de çok oluyor.Bugün borçlanmak önemli bir araç büyüme için,akıllı kullanılırsa.
 
Cevap: Galatasaray Adası1872'de Sultan Abdülaziz tarafından Sarkis Balyan'a hediye edilen ada, bir dönem Sarkis Bey Adacığı olarak anıldı. Osmanlı döneminde, ünlü ressam Ayvazovski'nin kaldığı bu ada, 1914'lerden itibaren kömür deposu haline getirildi. Bir süre sonra şehir hatları vapurlarına yakıt sağlayan bir yer oldu. 1957'de Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sadık Giz 150 TL karşılığında adayı satın aldı ve diğer üyelerin hizmetine sundu. 1957-1968 arası, Galatasaray Spor Kulübü Sutopu Şubesi'ne tahsis edildi. 2006'da eğlence yeri ve lokanta işletmecisi Mehmet Koçarslan'a 3 yıllığına kiralandı. İşletmeci, adanın üzerindeki tesislere "Suada" adını verdi. (Wiki)
 
Cevap: Galatasaray AdasıParayla imanın kimde olduğu belli olmaz diye ne güzel demişler. 5 aydır İmanın sadece bizde olduğunu tüm Türkiye gördü. Şimdi paranın bizde olduğu çıkıyor ortaya. Aysal reis F7 nin hisselerini satın alsa. Yetiştirme takımız yapar A-2 deki çocukları tecrübe kazansınlar diye oraya göndeririz.F7 nin hisse değeri en son (Biz + BJK + TS)= FB formülasyonundaki gibi bir şeydi. Hatta Sınai 30 endeksine girmişlerdi. Yani borsada işlem gören en büyük 30 Türk Şirketinden biri idiler. Şu anda durum nedir bilmiyorum ama F7 hisselerini satın almak öyle kolay iş değil yani.Edit: Şimdi baktım ,sonuçlar şöyleBiz : 727.690.000 TL

F7 : 1.197.000.000 TL

TS : 587.500.000 TL

BJK : 352.000.000 TLEpey düşmüş hisseleri. Zira IMKB 30 a girdiklerinde 2 Milyar Lira'dan fazla idi borsa değerleri. Yarı yarıya düşmüşler şike olaylarından sonra. Beter olsunlar! :DBu arada Beşiktaş'ın borsa değeri olarak Trabzon'dan bile düşük olması oldukça manidar! :D
 
Cevap: Galatasaray AdasıF7 nin hisse değeri en son (Biz + BJK + TS)= FB formülasyonundaki gibi bir şeydi. Hatta Sınai 30 endeksine girmişlerdi. Yani borsada işlem gören en büyük 30 Türk Şirketinden biri idiler. Şu anda durum nedir bilmiyorum ama F7 hisselerini satın almak öyle kolay iş değil yani.Edit: Şimdi baktım ,sonuçlar şöyleBiz : 727.690.000 TL

F7 : 1.197.000.000 TL

TS : 587.500.000 TL

BJK : 352.000.000 TLEpey düşmüş hisseleri. Zira IMKB 30 a girdiklerinde 2 Milyar Lira'dan fazla idi borsa değerleri. Yarı yarıya düşmüşler şike olaylarından sonra. Beter olsunlar! :DZenginiz diye diye kendi sonlarını hazırladı öküzler. Önemli olan armanın büyüklüğüdür. Galatasaray=Fb+Bjk+Ts...
 
Cevap: Galatasaray Adası1872'de Sultan Abdülaziz tarafından Sarkis Balyan'a hediye edilen ada, bir dönem Sarkis Bey Adacığı olarak anıldı. Osmanlı döneminde, ünlü ressam Ayvazovski'nin kaldığı bu ada, 1914'lerden itibaren kömür deposu haline getirildi. Bir süre sonra şehir hatları vapurlarına yakıt sağlayan bir yer oldu. 1957'de Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sadık Giz 150 TL karşılığında adayı satın aldı ve diğer üyelerin hizmetine sundu. 1957-1968 arası, Galatasaray Spor Kulübü Sutopu Şubesi'ne tahsis edildi. 2006'da eğlence yeri ve lokanta işletmecisi Mehmet Koçarslan'a 3 yıllığına kiralandı. İşletmeci, adanın üzerindeki tesislere "Suada" adını verdi. (Wiki)Oranın tapusu bizde ise satalım gitsin yahu. Tüm borçlarımızı kapatırız, tüm ipoteklerimizi kaldırırız. ASY'nin tapusunu alırız. Muhteşem bir basketbol salonu ve Voleybol salonu yaparız. Müthiş bir takım kurarız. Üste de kasamızda tonla para olur. Bir daha hiç bankaların eline düşmeyiz. :)
 
Cevap: Galatasaray AdasıOranın tapusu bizde ise satalım gitsin yahu. Tüm borçlarımızı kapatırız, tüm ipoteklerimizi kaldırırız. ASY'nin tapusunu alırız. Muhteşem bir basketbol salonu ve Voleybol salonu yaparız. Müthiş bir takım kurarız. Üste de kasamızda tonla para olur. Bir daha hiç bankaların eline düşmeyiz. :)Kalamış hariç hepsi bizde olması lazım, çok büyük yatırımlar yapılmış ve çok önemli gayrimenkullar kazandırılmış kulübe gerçekten ama satılması mantıklı olmaz, işletilip değerlendirilmeli yani sürekli gelir getirmeli.
 
Üst Alt