Galatasaray, Aradığı Kanı Arjantin'de Buldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Aradığı Kanı Arjantin'de Buldu!

1522228616385.png

Arjantin basının bomba bir iddia ortaya attı: Galatasaray'ın River Plate'in sol açığı Gonzalo Martinez'e ilgilendiğini ve transfer etmek istediğini yazdı. Hatırlanacağı üzere devre arasında Galatasaray'ın transfer listesine giren yıldız futbolcu yeniden gündeme geldi.

24 yaşında olan ve sol açık oynayan Gonzalo Martinez, bazı Avrupa takımlarının da takipte olduğu biliniyor. Özellikle Gonzalo Martinez ile Lizbon ve Galatasaray daha çok ilgileniyor. Kulübü ile 2020'ye kadar sözleşmesi bulunan Gonzalo Martinez, genç olması ve gelişime açık olmasından dolayı tercih edliyor. Diğer yandan Martinez'in 15 milyon euro'luk bir sözleşme fesih bedeli var.

Arjantin basını River Plate'te forma giyen 24 yaşındaki sol kanat Martinez'e daha önce Meksika ekibi Tigres ve ABD'den de teklifler geldiği ifade edildi. Martinez, daha önceki açıklamalarında,"Avrupa'da bir takımda oynamak istiyorum. Şimdilik kulübüm ile bir sorunum yok ama sezon sonunda hangi takımların beni istediğini göreceğiz" açıklamalarında bulunmuştu.

Sabah

1. kaynak: sabah
2. Arjantinden aldıklarımız; carrusca yetersiz, ontiviero fos, peşinden koştuğumuz İnsua Bursa'da varlık gösteremedi.
3. Talipleri avrupa'dan değil.

Iyi topcu, fakat 7-8 milyon euro gibi bir fiyata alabiliriz ancak, o fiyata da River birakmaz herhalde

Bu sezon Arjantin liginin en iyi oyuncularindan biri oldugu konusuluyor ayrica

Haber 15 milyon Euro sozlesme fesih bedeli diyor. River bu parayi isteyecektir.

Belhanda'yi diyelim ki 7-8'e sattin, ustune 7-8 daha koyma luksun yok acikcasi.
şampiyon olursak var,cl geliri var....rodriguesi de satabiliriz.bu cocuk 10 numara da oynayabiliyomus diyolar.zaten scout ekibi harıl harıl genç kanat bakıyo.paintsil,adenbengro gelir ucuza.

hayırlısı admin

şampiyon olursak var,cl geliri var....rodriguesi de satabiliriz.bu cocuk 10 numara da oynayabiliyomus diyolar.zaten scout ekibi harıl harıl genç kanat bakıyo.paintsil,adenbengro gelir ucuza.

hayırlısı admin

Bakalim, ben Belhanda'nin gidecegini bile dusunmuyorum acikcasi. Ilk 11'den Rodrigues disinda ayrilan olmayacak gibi, ki onun da ayrilmasina bu kadar kesin gozuyle bakilmasi yanlis.

Çok klas futbolcuya benziyor videolarda ama canlı izlemedim açıkçası.

Gerçek playmaker ve solak..
Yaşıda baya uygun. İmkan olup keşke bu tür oyuncuları alabilsek.

Aklıma hep Gallardo geliyor. Arjantinlilere hiç sıcak bakmıyorum. :D Nedendir bilmiyorum ama aklımın köşesinde hep Carusca gibi çıkacak izlenimi veriyor.

Üst Alt