Galatasaray, Aradığı Kanı Arjantin'de Buldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Aradığı Kanı Arjantin'de Buldu!

Olé | River Plate'in genç futbolcusu Gonzalo Martinez'le Galatasaray, Sporting ve Monaco ciddi şekilde ilgileniyor. River, Martinez'in olası bir transferini önlemek için futbolcunun sözleşmesindeki serbest kalma maddesini 22M dolara çıkarmak istiyor. Oyuncunun kafası karışık.

1522740354010.png

Bu oyuncuyu bize birakmazlar. Fes bedeli15 milyon ise, bir cok ispanyol/ingiliz takimi bu parayi hic cekinmeden oder.
Tamam youtube ile bizim Yasin bile Ronaldonin veliyati olur.

Bu Gonzalo verdigi ara paslar ve oyunu acmasi son zamanlarda goremedigim kadar iyi. FFP derken maddi durumumuz derken Tek yolu Belhanda yi satacaksin 7-8 milyona ustune koyup alacaksin. 1-2 yl icinde en az 25 milyona satarsin.
Bu riski alacak durumumuz ve bir "baskan/yonetimimimz varmi bilemiyorum.

Olasi Belhanda > 7 milyon Gomis > 15 milyon transferleri olursa ozaman hic dusunmeden Gonzalo in ve bir forvet in derim (misal Umut Bozok). Gerisi Fatih Terim

Videodan oyuncu beğenilmesne sinir olurum ama bu elemanı ben bile beğendim :) Acayip bir sol ayağı var ara paslar oyun görüşü çok iyi gibi bir izlenim verdi..Tabi daha bir 90dksını izlemiş değilim iyi araştırma yapmak lazım..

Videodan oyuncu beğenilmesne sinir olurum ama bu elemanı ben bile beğendim :) Acayip bir sol ayağı var ara paslar oyun görüşü çok iyi gibi bir izlenim verdi..Tabi daha bir 90dksını izlemiş değilim iyi araştırma yapmak lazım..
3 maçını izledim hayran kaldım sol koridor bundan soruluyor kesinlikle 10 numara değil

Alemin Tek Kralı

O Benitez'i bende beğenmiştim ya bize gelse farklı bir kariyeri olabilirdi

Batalla'nın da ahım şahım istatistikleri yoktu Arjantin liginde burada şov yaptı misal
Bir kere burda üyeler mantikli düsünemiyor cogu konuda. Benitezin ismi gectigi gün kadromuz nasildi, kimler vardi? Peki bugünün sartlari nedir? Güncel kadroyu düsününce fikrim hala gecerlimi degilmi sorgulamadan elmayla armutu karistiriyorlar.

Beniteze gelince, katiliyorum. Bize gelseydi farkli isler yapabilirdi, oyun stili bu lig icin cok uygun.

Üst Alt