Galatasaray Arda Turan‘ı Bedelsiz İstiyor! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Arda Turan‘ı Bedelsiz İstiyor!

Arda'yı psikolojik olarak Terim'de tedavi edemezse hiç bir hoca edemez zaten

Bir kaç yıl önce Barça da döktürürken hepimizin imrenerek baktığı bir herifti.Şuan yürüyecek hali kalmadı işin ilginç yanı o

Gelirse alacağı ücrete bakarım 1-1,5 milyon bandında gelirse iyi transfer olur.En azından tutmazsa zararı olmaz fazla,herşeyi tartışılır ama adamın Galatasaraylılığı baki.Formayı giydiği an başka birine dönüşebilir
Buraya kadar OK
Fakat bu arkadaş form tuttuğu anda yine havalara girer ve takımın tüm ahenginin içine eder..
Fatih hocayı ne kadar sevdiğimi bilen bilir.. “Ya Arda gelecek ya Fatih Hoca gidecek” diye seçenek koysalar “hoca gitsin” derim.. o derece zararlı bir arkadaş bu

Bunun hakkında daha fazla yazmak istemiyorum ama bir noktaya daha değinmek istedim. Meşhur Kewell-Keita vs dönemini hatırlayın. Arda efendi açıkça mahallede topun sahibi çocuk gibi takılırdı. Takımın skora ihtiyaç duyduğu andan itibaren (Dakika 30-85 farketmez) her topu kendisine ister, pas vermeyeni azarlar, takım oyununun içine sıçardı tam anlamıyla. Onun bu tavrı nedeniyle, normal oyunuyla kazanabileceği pek çok maçı kaybetti takım. O zamanki çöküşün ana sebeplerinden biridir. Katkıda bulunduğu birkaç gol için ''Gemisini kurtaran kaptan'' muamelesi görürdü sonra; klasik spor basını yalakalığı işte...

Arda, katkı verecekse de böyle verebilecek bir futbolcu; artısı eksisi tartışılır. Ki bir daha ne öyle bir paye verilir kendisine, ne de verilse bile fiziksel ve mental açıdan kaldırabilecek durumda olabilir. Galatasarayımız için Arda defteri bir daha açılmamak üzere kapanmıştır...
Mesele tam da bu işte.. Adnan Polat buna kaptanlık verdikten sonra bu elamanın ayarı kaçtı ve belki de tarihimizin en iyi kadrolarını hiç ettik..

Yazik etti kendine, be salak fatih terimle niye kavga ediyorsun ?
bu klup zora girdiginde &fatih terim Galatasaraydan baska gidecek yer kalmadiginda tekrar ayni cati altinda mutlaka bulusuyor.
Sen de onunla kavga edip gelme sansini kaybediyorsun .

Daha cok al vur beni dersin bu kafayla .

bundan olsa olsa artık koşmayan ayagına top bekleyen 10 numara olur .emre gibi defansif oyun kurucu olarak oynayabilirmi bu saatten sonra bilemedim.

Bütün camia'dan özür dilesin dönsün. Ztk kulvarında rotasyon için kullanırız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt