Galatasaray Arda Turan‘ı Bedelsiz İstiyor! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Arda Turan‘ı Bedelsiz İstiyor!

Istediğin kadar provoke etmeye devam et ben yemem bunları. Küçücük aklınca beni hedef göstermeye devam et burada.

Kimse benim Galatasaraylılığımı sorgulayamaz kimseye de hiç birşey kanıtlamak zorunda değilim hele hele bilakis de şurada yazdığın saçmalıklarla ilgili.

Boş boş ötmeye devam et velet.

sent via GSC

Yahu Madridteki Arda filan 25 26 yasindaydi. Simdi 30 31 yaslarinda ve fiziken iyi degil. Eski gunlerine donmesi zaten yas olarak da zor. Bu maceraya gerek yok.

ardanın bize gelme olasılığı Hasan Şaş 'ın futbola dönüp sol kanatta yardır yardır gitme olasılığından daha düşüktür

Şamar oğlanı olarak Galatasaray forması giymemesi ve Florya'ya adım atmaması şartıyla beleşe olacaksa gelebilir . Şamaroğlanlığı yanında ihtiyaç halinde muamele de yapması şart istendiğinde .

Sanmasınlar seni yalnız buralARDAyız.

images

Hırsız dedikleri Burak için bile kalbimizin hırsızı demeye başladılar golleri attıkca burak bilmiyorum arda karakterini değiştirir bedavaya oynarım derse belki düşünülebilir

Üstüne para verseler dahi almamalıyız. Kulübe, takıma ve taraftara yapılmış en büyük sabotajlardan biri olur. Terim'in de böyle bir şeye onay vereceğini sanmıyorum.

Takım içi çeteleşme için Arda şart. Yanına Gökhan Töre'yi aldık mıydı çetenin silahlı kanadı da tamamdır. Sonra yabancı oyuncularımızı haraca bağlayabilirler ki bu hep özlemini duyduğumuz takım ortamı için olmazsa olmazlar. Diğer yandan gerek formunun zirvesinde olması, gerekse tok gözlü olması, yani başka bir oyuncuya "komik gelecek bir teklife" içindeki Galatasaray aşkı sebebiyle hayır diyemeyecek olması da önemli. Onyekuru'nun gidecek olması sebebiyle onun boşluğunu hızı, formu ve cüzi maaşıyla fazlasıyla dolduracaktır. Fatih Terim'in transfer listesinin ilk sırasında olması ise ayrı bir avantaj. Yani ben gelmemesi için hiçbir sebep göremiyorum.

Üst Alt