Galatasaray Bileklik Satışında Rekora Gidiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Bileklik Satışında Rekora Gidiyor

Galatasaray SK ‏@GalatasaraySK 33 sn.34 saniye önce
BİLGİ | Tek Bilek Tek Yürek kampanyasında 6 günde 465 bin bileklik satıldı. #TEKBİLEKTEKYÜREK

Son düzenleme:
Hamitin salon parası çıktı.

Yüklenin renktaslar sabrinin karısına ferrari parası da çıkardık mı kulübü kurtarmış olacağız!!

Lanet gelsin Denizli ve Yönetime!
Dayak yiye yiye defolup gideceksiniz.

4,5 milyon TL he dany'nin fesih parası çıkmış 10 milyonları gormeli inşallah gorur ama cok umutsuzum 1 milyon max.
Her ay böyle bir urun cikartsalar 10 lira bandında bak o zaman olur. 50-60 milyon lira kazanç getirir ki çok rahat kazanılır. Umarım bu mantıkla planlanıp programlanmış sistem dusunulmustur yoksa çok büyük hüsranla sonuçlanacak.

bu saydıklarımızı dursun almadı hamit umut vs.... yavaş yavaş kovuyor farkındaysanız burakla başlandı maliyet ve teklif gelmemesi yüzünden diğerleri elde kaldı öyle satmak kolay değil bu adamların yıllıkları fazla enayi kulüp bulmak zor ben sene sonuna kadar beklenmesi taraftarıyım eğer yine gönderilmezse bu işe yaramazlar o zaman istifa en asil davranıştır

iyi de bu yüzde yüz karla satılmıyor, bunun ötvsi, kdvsi, üretici maliyeti, poşet masrafını falan çıkartıp öyle hesaplamak gerekiyor.

Yok şunun parası yok şunun parası Allahını seviyorsanız almıyorsanız alanlara mani olmayın katkı katkıdır kötü gün taraftarı olmayın bırakın şu işleri

5 tane kendim için 5 tane de oğlum için aldım.Galatasaray bize çok şey verdi.Öyle iki sarsıntıda kulübe sırtımızı çevirecek değiliz.Galatasaray'lı olarak bizler üzerimize düseni yapalım,gerisi yöneten insanların vicdanına kalıyor.

Aslında 100 taraftar 10 ar tsne alıp point otelin önünde yuhlayarak cama firlatsa ama işte dursun bileklikleri toplatip yine satar yüzsüz herif.
Sonra bir de çıkıp teşekkür eder

?すべての鳥をファック?

1 milyon tane satsak 3.5 milyon euro yapar hadi minimum 3 milyon euro diyelim.

Gögüs sponsoru 3 milyon olan bir takim icin urun satisindan 3 milyon kazanmak gelir gider tablosunda zarari az cok azaltir

Ben 1 lira dahi vermem kusura bakmayın, eğer gerçekten Galatasaray'ın paralarını 70 yaşındaki dedeler ve yetenek fakiri evlatlar yemeyecek olsaydı 100 tane bileklik alırdım zerre düşünmeden. Gerçekten bu kulüp için yararlı şeyler yapılacak olsaydı, ben dahil on binlerce taraftar tereddüt etmeden onlarca bileklik, forma vs. alırdı.

gefaellt-mir-symbol.png
Hamit Altıntop mesajı beğendi..

Üst Alt