Galatasaray Bileklik Satışında Rekora Gidiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Bileklik Satışında Rekora Gidiyor

sezon sonu hamit ve sabrinin sozleşmesi bitiyor umut tarık falan zaten barınması mumkun degil artık selcuk semihide postaladık mı tamamdır artık bırakalım şu hamitin maaşı bilmem ne ayaklarını gs için alalım

kötü günde bile taraftar bileklik alarak rezil yönetimi kurtarmaya çalısıyo sen mersin maçını kazanamayarak gösterdiler takım ruhunu kazansa 800 bintl para gelcek yayın hakkından ama sonra cıkarlar duygu sömürüsü yaparlar aglar sızlarlar sizin gibi futbolcular olmaz olsun yani demem o ki kulübün sahibi taraftardır liseciler degil

Abi,futbolcular toplam 50bin-100bin arası alım yapsalar ve bunu kampanyaya reklam olarak neden kullanmıyor?Eminim olumsuz düşünen taraftarların da fikrini değiştirecektir.Mesela Hamit çıksın 5bin tane aldım desin veya Sneijder-Selçuk vs vs ve bileklikler de Anadouldaki ilkokul çocuklarına dağıtılabilir.

Arkadaşlar biz de biliyoruz, şuan takıma maddi anlamda zarar veren 4-5 futbolcu var.onlar zarar veriyor veya bilekliği onların maaşa gidecek diye düşünürsek, hiçbirşey almayalım, dükkanı da kapatalım gidelim.biz takımdakileri değil Galatasaray'ı tutuyoruz. Bunun gibi para getirecek varyasyonları her ay yaparlarsa müthiş gelir elde edilir. Tek başına bileklik hiçbirşey anlam ifade etmeyebilir umarım başlangıçtır ve devamı gelecektir

Valla helal olsun büyük Galatasaray taraftarına...

Umarım daha da fazla alınırki yönetime ders olsun diye ama bunuda görmezden gelirler...

Sent from my iPhone using Tapatalk

c2ea6e7de8f93068557cc77ef8e1c342.jpg
ben bunu aldım,bir de sarısı var onu da kız arkadaşıma verdim

Takımdaki yerli çöpler temizlenmediği müddetçe GSstore'dan değil bileklik kibrit çöpü bile almam kimse kusura bakmasın. Romantizme gerek yok. Kulübün içerisinde hemen hemen her yere nüfus etmiş o mel'un evlatçı zihniyet gerekli dersi almadan bir kuruş dahi vermem. Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte :38573: Benden destek bekliyorlarsa bunu hakedecekler artık böyle işlerine gelirse...

GSstore'da, mevcut zihniyetten ve nedenlerden azade bir şekilde alınabilecek tek bir ürün vardır o da Metin Oktay ürünleridir. Eğer illa bir şeyler alacağım destek olacağım deniyorsa bence taraftarlar tarafından Metin Oktay ürünlerine yüklenilmelidir. Bu hem arzu ettiğiniz desteği fazlası ile sağlar hem de ilgili yerlere çok açık ve net bir mesaj gönderir.

Takımdaki yerli çöpler temizlenmediği müddetçe GSstore'dan değil bileklik kibrit çöpü bile almam kimse kusura bakmasın. Romantizme gerek yok. Kulübün içerisinde hemen hemen her yere nüfus etmiş o mel'un evlatçı zihniyet gerekli dersi almadan bir kuruş dahi vermem. Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte :38573: Benden destek bekliyorlarsa bunu hakedecekler artık böyle işlerine gelirse...

GSstore'da, mevcut zihniyetten ve nedenlerden azade bir şekilde alınabilecek tek bir ürün vardır o da Metin Oktay ürünleridir. Eğer illa bir şeyler alacağım destek olacağım deniyorsa bence taraftarlar tarafından Metin Oktay ürünlerine yüklenilmelidir. Bu hem arzu ettiğiniz desteği fazlası ile sağlar hem de ilgili yerlere çok açık ve net bir mesaj gönderir.

seninle aynı görüşte olan binlerce insan var. Zaten adam akıllı birleri ve zihniyet olsa 465.000 bileklik devede kulak kalırdı.

Bu taraftar daha ne yapsın yahu. Üyeliği açsalar bi de atıyorum 5-10 bin tl den 50 bin üye alımı yapılsa en az 250 milyon tl. 3-5 seneye de oy hakki verirsin mis valla. Buna bastırmak lazım.

5 Milyon gibi rakamlara ulaşırsak amacına ulaşır kampanya. 6 gün için çok iyi rakam. 25 Milyon taraftarımız var diyorsak 5 Milyon bileklik satalım bir zahmet.

almayan gölge yapmasın

takımda işler iyi giderken onun parası bunun parası yazmak yerine kralll diyorsanız herkese

şimdi de konuşmayın

allahın iyi gün taraftarları

Üst Alt