Galatasaray, Birhan Vatansever'i Transfer Etti İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Birhan Vatansever'i Transfer Etti İddiası!

Sampiyonlar ligi home grown kurali icinmi geldi? Onun icin geldiyse, baska genc oyuncu onun yerini alamazmiydi?

Hoca genc oyunculari o kadar az mi begeniyor? Yoksa 3. Ligden niye geri oyuncu getiriyoruz?

Ya bu ne FATİH HOCA SİNİR ETME ADAMI BENİ ALSAN DAHA İYİ YAV SCOUTLUK YAPARIM HOCAAAA DELİRTME BENİİ

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

DdqAQbGU0AASwd4.jpg

Nasil Alpay Alp Basma olduktan sonra cok degistiyse Murhan da benzer degisimleri gösteriyor.

Bu tanik koruma programi pek ise yaramiyor forumda.

Bundan beklenti olmaz, niye alindi anlamis da degilim alt yapidan bir iki oyuncumuz var zaten o bolge icin.
"bergama spor'da genç bir çocuğu çok beğendim. yöneticileriyle bağlantıya geçtim, meğerse galatasaraylı birhanmış o. kulübü gelecek planları yapıyormuş, ilgimizi kestik hemen. galatasaray yedirmez kimseye"

serkan reçber

bergamasporda oynarken demiş.bu sezonu çok iyi geçirdi.gelmesi normal.ayrıca donk seneye 33 olacak.birhan teknik bi önlibero

"bergama spor'da genç bir çocuğu çok beğendim. yöneticileriyle bağlantıya geçtim, meğerse galatasaraylı birhanmış o. kulübü gelecek planları yapıyormuş, ilgimizi kestik hemen. galatasaray yedirmez kimseye"

serkan reçber

bergamasporda oynarken demiş.bu sezonu çok iyi geçirdi.gelmesi normal.ayrıca donk seneye 33 olacak.birhan teknik bi önlibero
Bana çok düz bir oyuncu izlenimi vermisti. Oyle cok teknik degil gibi.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Birhan beğendiğim bir oyuncu idi, gelsin isterim orta sahamız çok yaşlı zaten. Herhalde hoca Celil'i daha hazır görmüyor onu kiralık yollayacak.

Üst Alt