Galatasaray, Bruma'nın Alternatifini Buldu: Serdar Gürler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Bruma'nın Alternatifini Buldu: Serdar Gürler

C60lSqLWYAAf6d7.jpg

Hahahaha Allah bu taraftarın da belasını versin, gelsin fln diyenler olmuş.

:D

2010-2011 sezonundan beterini bu sezon yaşadık, şimdi daha beterine tam gaz gidiyoruz.

Getir kardeşim ver yıllık 500 K - 750 K € , sat Yasin'i Ahmet Bulut vasıtasıyla yurt dışına hem kar edelim hem Yasin'den kurtulalım. Küçük de olsa akıllı ve makul hamleler her daim yapılmalı.

gazeteler de artık düpedüz başak geçiyor bizle, artık gülüyorum sadece dursun denen hain yüzünden transfer haberlerini okumayı da bıraktım.

Ha bu arada KırakerBoy yalan diyor.

Bruma alternatif mevzuları falan uydurma zaten ben de Yasin'den nasıl kurtuluruz onu düşünüyorum hemde baya paramız cebimizde kalarak ne olursa olsun bu çocuk şuana kadar ligde 30 gol atan Gençlerbirliği'nin neredeyse yarı gol yükünü çekmiş hemde sağ kanat oynayarak , yıllığını uygun ayarladıktan sonra sağ taraf için gelmesinde alternatif mahiyetinde sakınca görmüyorum , birde Yasin'i yurt dışına gönderirsek tam olur.

Adem Büyük + Titti + Serdar Gürler + Musa Cagiran + Güray Vural h.o. diyebilirmiyiz?

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Pek tuttuğum bir oyuncu değildir. Ancak iyi bir sezon geçirmiş, bonservisi elinde, 25 yaşındaki Serdar' ın makul (750-1 m gibi) bir yıllık ücretle transfer edilmesini yadırgamam; tutarsa ne ala, tutmazsa da zarar edilmez.

Ancak takımda ciddi bir total kalite eksikliği ve bunu gidermek için ciddi transferlere ihtiyaç varken, aranan kan Serdar gibiler olamaz. İhtiyacı karşılayacağını umarak değil de fazladan transfer olarak düşünülürse sorun yok. Yukarda bahsedilmiş; mesela Yasin maaşını beğenmiyorsa yol verilir, Serdar da onu çok aratmaz, belki daha verimli olur...

Yönetime kızanları anlamıyorum ne bekliyordunuz? Bruma gidince yerine daha iyisini mi alacaklar sanıyordunuz? Aynısı Muslera ve Sneijder içinde geçerli.

Ayrıca hani şu hiç bir etkisi olmayan medya var ya, gerçekten hiç bir etkisi yokmuş. Önce anlaştık imzaya kaldı, sonra görüşüyoruz ufak pürüzler kaldı, sonra Bruma gitmek istiyor haberleri ve teklif aldık haberleri. Milleti medya üzerinden çok güzel hazırladılar çoğu kişi madem kalmak istemiyor bari iyi paraya gitsin kıvamına geldi.

İki çift lafta Sinan Bilgine, senin görüşün eyvallah ama görüşler eleştirilir. Yemişim bağlılığı, paranın döndüğü hiç bir yerde bağlılık falan olmaz, en iyi örnekler sözde evlatlarımız. Ayrıca senin düşünce şeklinde tek bir başarı gelmez, doğru düzgün yatırım yapmadan kazanç beklemenin sonu ikinci lig. Kaliteye yatırım yaparsan kazanırsın, sırf lig şampiyonluğu bile çok iyi paralar kazandırıyor artık.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Pek tuttuğum bir oyuncu değildir. Ancak iyi bir sezon geçirmiş, bonservisi elinde, 25 yaşındaki Serdar' ın makul (750-1 m gibi) bir yıllık ücretle transfer edilmesini yadırgamam; tutarsa ne ala, tutmazsa da zarar edilmez.

Ancak takımda ciddi bir total kalite eksikliği ve bunu gidermek için ciddi transferlere ihtiyaç varken, aranan kan Serdar gibiler olamaz. İhtiyacı karşılayacağını umarak değil de fazladan transfer olarak düşünülürse sorun yok. Yukarda bahsedilmiş; mesela Yasin maaşını beğenmiyorsa yol verilir, Serdar da onu çok aratmaz, belki daha verimli olur...

Konu ile ilgili en iyi analiz içeren post. :)

Problem işte burda, şu anda bu takımın ihtiyaçı bu adam değil. Önce bir evin temel ihtiyaçlarını alırsın ondan sonra bütçe kalırsa çok lazım olmayan eksiklere yönelirsin. Ayrıca Serdar kadar oynayacak tonla oyuncu var yazılan paraların çok altında oynayacak. Bir diğer, daha büyük sorun ise, kimsenin bu yönetime güveni yok, bunlar bir evin temel ihtiyaçlarını gidermeyi bırak evde olan kaliteli ürünleri bile satacaklar.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Aha işte siz sanıyorsunuz ki Bruma gidince Brahimi gelecek aha Dursun'un yapacağı iş belli değil mi ?

Serdar Gürler Adem Büyük ikilisine basacak parayı anasını satayım ...

Üst Alt