Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan Maçları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan Maçları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan Maçları

önümüzdeki ankaragücü macını alırız gibi ve ertesi hafta ts yi bir şekilde orada yenersek içerdeki fb macını kazanıcagımızdan tereddütüm yok 9 kritik puan cok önemli olur.

Yani bugünkü Eskişehir maçını kaybederek haybeye şampiyonluk verdik Bursaspor'a,Şampiyonlar Ligi yine yalan olacak gibi...

Konuşmak için erken falan demeyin iyi takımları var,adamların 6 puan cepte daha onlar gelecek..

fixtur avantaji bizde biz bursa ile oynadigimiz hafta fb kasimpa ile deplasmanda oynacak+ gs-fb derbi'sinden sonra kayseri ile oynayacak fb

Önümüzdeki haftalarda Bursa yarışa gene ortak olursa Anadolu takımları Bursa'ya yatar.Geçen sene Sivas'a da bariz bir şekilde yattılar çünkü.

Yani bugünkü Eskişehir maçını kaybederek haybeye şampiyonluk verdik Bursaspor'a,Şampiyonlar Ligi yine yalan olacak gibi...

Konuşmak için erken falan demeyin iyi takımları var,adamların 6 puan cepte daha onlar gelecek..

Yani öyle bir konuşuyosun ki gören de Bursa'yı yenilmez armada sanacak

Anadolu takımları yatar Bursa'ya şampiyonluğun son virajlarında.

Bütün maçları küme takımlarıyla. Kimse kimseye yatamaz. Ayrıca Kasımpaşa maçında puan kaybedecekler. Ben Beşiktaştan korkuyorum. Cins takım aradan sıyrılacak gene.

Lig belirginleşince bak nasılda yatarlar.Sen şimdi bakma.5-6 hafta sonra lig şekillenir ,düşenler düşer,sıralamalar değişmeyecek hale gelir bak nasıl oluyor.

Ben 2 sene önce Kayseri-Sivas maçı seyrettim ,inanamadım.Direk yattı maça Kayseri.O halki Kayseri taraftarı bile "Bu sene şampiyon Anadolu'dan"diye tezahurat ediyorlardı.

Bursa - Kayseri

Bjk - Eskişehir

Bu maçların sonucu şimdiden belli zaten. Ama ben gene de Bursadan pek çekinmiyorum. Hele şu Kasımpaşa maçı bi geçsin.

Bütün maçları küme takımlarıyla. Kimse kimseye yatamaz. Ayrıca Kasımpaşa maçında puan kaybedecekler. Ben Beşiktaştan korkuyorum. Cins takım aradan sıyrılacak gene.

Kendi forumlarında çok eminler senin öngöründen inşallah istanbul bjk ye kasımpaşada bursaya çakar:D

Şu şampiyonluğu şuradan verirsek çok yazık olur.

2 hafta önce çok kritik 5 maç oynayacağız, İnşallah alnımızın akıyla çıkarız demiştim. 2 hafta geride kaldı kaldı 3 kritik maç. Ankaragücü maçının o kadar sorun yaratacağını düşünmüyorum. Bir türlü çıkışa geçemediler, oynadıkları futbol ortada. Ama yinede oynanmadan hiçbir maç kazanılmıyor. Bugünki maçı gördükten sonra Trabzon maçından pek ümitli değilim açıkçası. Umarım çıkar aslanlar gibi oynar kazanırız. Sonrası zaten malum maç. Artık bi zahmet bahane falan üretmeden kendi sahamızda yenelim şunları.

Bu süreçten 9 puan çıkması mükemmel olur. 7 puana kimse hayır demez. Ama lütfen 6 olmasın :) Şampiyon olacaksak eğer kralı gelse farketmez yenmemiz lazım. Maç kazanmadan şampiyon olunmuyor malesef.

Bursanın 5 maç dışında puan kaybedeceğine ihtimal vermiyorum açıkçası...

11 maçları var, 6 tane galibiyet rahat yazarım ben..

eder 18 puan..

Bjk ile son hafta içerde oynayacaklar, iş son haftaya kalırsa eğlenceli olur :)

Bize geliyolar, puansız dönmeleri kuvvetle muhtemel..

Kayseri ile içerde, Gençler ve Kasımpaşa ile dışarda oynayacaklar..

bu 5 maçtan alacakları 7 puan Bursayı şampiyon yapar..

toplamda 25 puan toplamış olurlarki..

74 puan eder..

PS: bunun dışında Bursanın önündeki 2 maç, Denizli ve Manisa her ne kadar düşme çırpınışları içinde olsa da bu iki takım Bursa rahat geçer ikisini de..

Sonra İBB ile oynuyor, ilk 2 maçtan kayıpsız dönerse bunu da alır Bursa..Üstüne Antalya ile içerde oynuyor, Antalya gibi kötü oynayan bi takımı rahat geçerler, üstüne Ankaraspor..

5 maç 15 puan alırlarsa, derbilere kalmadan işi bitirebilirler, herşey kendi ellerinde..

ilginç bir yarış ŞİMDİ başlıyor !!

Fener ve Gs daha kendi aralarında oynayacak, biz Trabzona gidicez, Bjk KAdıköye gelicek..

Bursa saçmalamazsa koparabilir işi, tarihlerinde bu kadar yaklaştıkları bi sezon olduğunu düşünmüyorum, eğer bunu alamazlarsa bi daha da bu kadar yaklaşamazlar..

tekrar baktım şimdi..

bursa önündeki 5 kolay maçtan puan kaybı yaşamazsa farkı biraz daha açacak..

biz fener ile içerde TS ile dışarda oynuyoruz bu 4 haftada..illa ki puan kaybederiz..

keza fener bize geliyor, Anteple içerde Gençlerle dışarda oynuyor, bu futbolla çok zor illa ki kaybedecekler..

heyecanla önümüzdeki 3-4 haftanın geçmesini bekliyorum, TSL git gide güzelleşiyo kanımca..

Bjkyi nedense hesaba katmıyorum..

bursaspor hiç beklenmedik puanlar kaybedecek

Bursa bizim arkamızdan eşeklik yapmazsa şampiyonlar ligine gider yoksa ancak uefaya kalır. Bursa şampiyon olsun herkesten çok sevinirim en sonunda anadolu'dan şampiyon çıkabiliyormuş diye ama biz varken şampiyon olamaz!! bursa, geçen seneki sivas gibi çok saçma puan kayıpları yaşayacak.. demedi deme iprraam

Bursa bizim arkamızdan eşeklik yapmazsa şampiyonlar ligine gider yoksa ancak uefaya kalır. Bursa şampiyon olsun herkesten çok sevinirim en sonunda anadolu'dan şampiyon çıkabiliyormuş diye ama biz varken şampiyon olamaz!! bursa, geçen seneki sivas gibi çok saçma puan kayıpları yaşayacak.. demedi deme iprraam

Ya nsl bu kdr sampıyonluktan emınsınız bursa bızım arkamızdan eseklık yapmazsa zaten adamlar bızden daha avantajlı sen eskısehıre yenıl sonra sampıyon ol yok oyle orta sahada ayhan dıe bı adam var kahvede herkes anasına kufredıo anlamadım ben bole futbolcu olurmu yhaaa:cool:

Ya nsl bu kdr sampıyonluktan emınsınız bursa bızım arkamızdan eseklık yapmazsa zaten adamlar bızden daha avantajlı sen eskısehıre yenıl sonra sampıyon ol yok oyle orta sahada ayhan dıe bı adam var kahvede herkes anasına kufredıo anlamadım ben bole futbolcu olurmu yhaaa:cool:

ayhan 2 senedir bu takımda nasıl oynadığını kimse anlamadı ki biz anlayalım:asd:

Ne yazık ki anadolu'dan şampiyon çıkmayacağı açık ve net! Ve unutmayın ki hem bursa hem de fnrle ASY'de maçımız var. 10 maçın maçımızdan 2si şampiyonluk rakiplerimizle. bu maçları kazanıp geriye kalan 8 maçın 6sını kazansak şampiyonluk gelmez mi?? Ki evimizdeki bu 2 maçı kazanamıyorsak zaten şampiyon olmayalım

bursa bilmem de takılır gibime geliyo kimse feneri fazla takmıyo ama bence en büyük rakibimiz şampiyonlukta fenerdir bana göre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt