Galatasaray Çıldırdı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Çıldırdı

Cevap: Galatasaray Çıldırdı

Yardırsın tabi ya.Adriano da yardırsın Eboue'de yardırsın.Sonra en dandik kanat oyuncusu kanatlarımızı delsin deme.2 bekin de açıkdan devşirme olacak.Ne başarı bekliyon sen savunma olarak.Eboue eyvallah yardırıyor ileride ama geride?Adriano'da aynı olsun 2 stoperle defansın hali ne olur.

yediğinden daha fazla atacağın için sorun olmaz.

Adriano sol bek değildir mecburiyetten sol bek oynuyor çıkışı aslında sol kanattır.

Ayrıca istemiyorum.

Adriano sol bek değildir mecburiyetten sol bek oynuyor çıkışı aslında sol kanattır.

Ayrıca istemiyorum.

Orhan'ım sana kim dedi Adriano'nun sol bek olmadığını? Bu adamı Sevilla zamanlarından beridir bilirim, izlerim. Sol bek oynadı her zaman. Bir oyuncunun joker olması onun mevkiisini değiştirmez. Barca'da sağ açıkta bile gördüm, ama bu onun sol bek olduğunu değiştirmez.:)

Yabancı sıfatında bir oyuncu alınacaksa daha iyisi olmalı zaten kontenjan sıkıntısı fazlasıyla var

Beşiktaş Cenk

Fener Volkan

Trabzon Tolga

Galatasaray Muslera

Bu durum bizi diğer takımlara göre daha fazla zorlanmamızı sağlıyor

Kimse yanlış anlamasın Muslera candır can sadece sıkışma sebebimizi söylemek için kontenjanda...

yedek kaliteli türk oyuncu almamız lazım.şu anda da en iyi alternatifler gökhan töre ve alper potuk melo olmassa biraz bjk zorlanarak fernandez alınabilir.sonra çilek nereye gelirse fark etmez.

yedek kaliteli türk oyuncu almamız lazım.şu anda da en iyi alternatifler gökhan töre ve alper potuk melo olmassa biraz bjk zorlanarak fernandez alınabilir.sonra çilek nereye gelirse fark etmez.

gökhan töre kesinlikle alınmalı artık. alper potuk olmazsa tolga ciğerci ve jem poul karacan var.

Gecen Adriano Jordi Alba'yla rekabete varim diyordu, yani Barcelona git demedigi sürece gitmez bi yere. Ben pek ümitli degilim bu transfer icin.

aslinda alabiliriz, adam barcada nerdeyse bedavaya oyniyordur kesin.

ver yillik 3 milyon, kosa kosa gelir, yasida artik 28 mi ne, tam para kazanma zamani.

sol bek, sah bek, sol acik, sag acik, orta daha nin ortasinda, her yerde oynarken gördühüm bu cocugu.

bir macta sol kanattan sag kanada attigi pas vardi, hic unutmam

Yardırsın tabi ya.Adriano da yardırsın Eboue'de yardırsın.Sonra en dandik kanat oyuncusu kanatlarımızı delsin deme.2 bekin de açıkdan devşirme olacak.Ne başarı bekliyon sen savunma olarak.Eboue eyvallah yardırıyor ileride ama geride?Adriano'da aynı olsun 2 stoperle defansın hali ne olur.

eboue'nin savunmasına laf etmekten ötürü 4 ila 8 yıl arası yatarsın hocam. başka yerde deme böyle şeyler.

Orhan'ım sana kim dedi Adriano'nun sol bek olmadığını? Bu adamı Sevilla zamanlarından beridir bilirim, izlerim. Sol bek oynadı her zaman. Bir oyuncunun joker olması onun mevkiisini değiştirmez. Barca'da sağ açıkta bile gördüm, ama bu onun sol bek olduğunu değiştirmez.:)

Adam haklı asıl mevki orta sahanın soludur..

Üst Alt