Galatasaray Çıldırdı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Çıldırdı

Cevap: Galatasaray Çıldırdı

Peki sizce Adriano mu, Taiwo mu beyler?

Milan'da fazla şans bulamamış olsa da Marsilya dönemindeki hayran bırakan performansından ötürü ben şahsen Taiwo'yu çok istiyorum...

Peki sizce Adriano mu, Taiwo mu beyler?

Milan'da fazla şans bulamamış olsa da Marsilya dönemindeki hayran bırakan performansından ötürü ben şahsen Taiwo'yu çok istiyorum...

bu durumda ben kesinlikle adriano diyorum

bir kere, afrika kupasi sacmaligi yok

ikincisi adriao sol bek, sag bek, sol acikta oynatabilecegin tam bir joker.

kaldiki, adriano taiwoya göre cok daha garanti transfer, adrianonun fos cikma ihtimali sifira yakin.

uyum sorunu falanda yasamaz diye düsünüyorum.

Barcelona aşırı ırkçı bir kulüp. Adriano artık şans bulamaz yerine Jordi Alba'yı aldılar. bu yüzden gelebilme ihtimali var evet.

Adrianoyu istemeyenler buyuk ihtimal ekmek kac para, soldan saga iki harf baslica icecegimiz, turkiyenin bas kenti gibi sorulari bilmeyen kisiler diye tahmin ediyorum.

Arkadas bu ulkede turk stoper var. Git al serdar aziz yada omer topragi. Bu ulkede sol bek ve sag bek yok. Bunlar yabanci olmak zorunda.

Keza kanat. Koskoca milli takimdaki iyi kanatlar hamit, arda, sercan. Bunlardan sercani alabilirsen buyuk is yapilmis olur.

Orta sahada soner ve alper potuk. Bugun alper denen futbolcu bundan 4 sene oncesinin selcuk inani. Alper daha defansif hatta.

Bu adamlari toplayacaksin aga. Bu yerlere yananci almaya gerek yok.

Kaleci desen butun buyuk takimlarda 2 tane iyi kaleci var, bir bizde yok. Muslera yabanci. Tolga ve onur kivrak, cenk, volkan, mert gunok.

Turkiyde su anda kurulmasi gereken bir takim olsa su olurdu,

-------------- muslera ---------------

Eboue----- semih--omer t.--adriano

---------------------------------------

Hamit------alper-----selcuk---sercan

---------------------------------------

-------------burak--elmander-------

Smpiyonlar liginde porto, benfica 20 yasinda aamlari oynatinca vay bee adamlara bak diyoruz. Biz oynatmaya kalkinca yoooo daha hazir degil.

Ulan o zaman hep armut pis agzima dus.

Alper potuk denen adamin potansiyeli belli, tas gibi oyuncu. Hem defansif yani da kuvvetli. Al arkadas bu cocugun bolgesine alper gibi bir adam daha, ikisini donusumlu oynat hem rekabet artsin hem oyuncu gelissin. Bak nasil top oynarlar boyle olursa.

O zaman da ne meloya ne baska adama ihtiyac kalmaz.

Bu ulkede herkes kolayina kaciyor, gidip yabanci aliyor. Ulkenin yetismeyen bolgelerine gidip yabanci almak lazim. Gidip stopere oyuncuyu yabanci alirsan kivranirsin sonra kontenjan diye.

Bu sene sonunda omer toprak , alper potuk ve sercani galatasarayda gorursek, yeni donemde bir avrupa kupasinin gelecegini dusunuyorum. Keza muhammet demir denen adam arsene wenger gibi bir adamin oyuncu baktigi fm manager oyununda wonder kid olarak yer aliyor. Bunlari toplamazsak gidiyor trabzon aliyor ondan sonra biz avcumuzu yaliyoruz.

Peki sizce Adriano mu, Taiwo mu beyler? Milan'da fazla şans bulamamış olsa da Marsilya dönemindeki hayran bırakan performansından ötürü ben şahsen Taiwo'yu çok istiyorum...

hand_point_left_2_copy.png

Üst Alt