Galatasaray, CSKA İle Anlaşma Aşamasına Geldi ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, CSKA İle Anlaşma Aşamasına Geldi !

Cevap: Galatasaray, CSKA İle Anlaşma Aşamasına Geldi !

gitmez umarım. bir sağlam ortasaha ile transferi bitiririz diye umuyorum.

arda'nın lafını her taraf direk kendince çeviriyor helal olsun harbiden..

yine de elano gidecek gibi geliyor bana da , umarım yanılırım.

Bence bir yıl daha kalmalı arkadaşlar kendinize gelin.Elde ne kadar yıldız varsa tek tek satılıp yerine kırık çıkık döküntü adamlar alınıyor.

Bence bir yıl daha kalmalı arkadaşlar kendinize gelin.Elde ne kadar yıldız varsa tek tek satılıp yerine kırık çıkık döküntü adamlar alınıyor.

hedef takimi yok etmek degil mi???

o degilse hedef nedir merak ediyorum, keita satiliyor, daha forvet kalmadi takimda, polak geliyor, bunun adi sabotaj degil mi??

Elano'yu satıp Polak'tan falan medet umulursa yazıklar olsun.Elano'nun kıymetini bilmeyenler kına yakar artık.

Elano gitse ne kaybedeceğiz?Ne kazandırdı bize geçen sene?Varsayımlardan kurtulun artık.

galatasaray adamsizliktan elano ön libero oynadi galatasarayda, ne bekliyebilirdik ki zaten? adami yerinde oynatacaksin o zaman sen gor elanoyu, yanina iki saglam elaman ki biri geldi Lorick cana

Değerinde rakam verilen her futbolcu satılır. Sadece Elano için geçerli değil bütün futbolcularımızda bunun içindedir. Arda bile.

galatasaray adamsizliktan elano ön libero oynadi galatasarayda, ne bekliyebilirdik ki zaten? adami yerinde oynatacaksin o zaman sen gor elanoyu, yanina iki saglam elaman ki biri geldi Lorick cana

Meraki mi magzur gor kardes, Elano'nun tam olarak kafandaki mevkiisi nedir? Defansif orta saha mi, box to box mi, orta dinamo mu, santrafor arkasi mi?

Lincoln'de bu adamlarla oynuyordu, ama farkını ortaya koyuyordu

Üst Alt