Galatasaray 'dan Yeni Ada Kuşatması - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 'dan Yeni Ada Kuşatması

Cevap: Galatasaray 'dan Yeni Ada Kuşatması

Onur kardeşim ne Planı bu hala pm atmadın bana?

Yazdim ya Yaser bi önceki sayfada. Yani yönetimin plani filan degil demek istedigim. Site sahiplerinin plani demek istiyorum. Yalcin Dümer gibi atan tutan insanlari rezil etmek icin yapilmis bir plan olabilir mi acaba dedim. De Jong´u almak bu kadar kolay mi, o kadar bütcemiz var mi 1 adam icin dedim.

Yazdim ya Yaser bi önceki sayfada. Yani yönetimin plani filan degil demek istedigim. Site sahiplerinin plani demek istiyorum. Yalcin Dümer gibi atan tutan insanlari rezil etmek icin yapilmis bir plan olabilir mi acaba dedim. De Jong´u almak bu kadar kolay mi, o kadar bütcemiz var mi 1 adam icin dedim.

Arkadaşım plan falan yok; duyum alınmış, haber editörü arkadaş yazmış, bende foruma taşıdım abartılacak bir şey yok...

yaser de bişey biliyomuş gibi iyi planlar var diyo hayallerde yaşıyor bazıları:D

Arkadaşım plan falan yok; duyum alınmış, haber editörü arkadaş yazmış, bende foruma taşıdım abartılacak bir şey yok...

Tamam o zaman:) Öyle birden aklima geldi de.Abdullah Abi´de yorum yapmis haberin altinda, bende ya gercekten saglam bir duyum aldilar ya da bir plan var diye düsündüm. Cünkü de Jong transferi gercekten son 10 yilin en iyi transferi olur.

Yalçın dümer nasıl rezil olacakki bak bizim duyumda fos çıkdı seninki gibimi denilecek.

Onur böyle bir alaka kurdum deme sakın:D

Bu adamı anlamakta güçlük çekiyorum :D

Boatengten mi geliyor anlamadım :D

Üst Alt