Galatasaray, Diagne'nin Bonservisini 13 Milyon Euro'ya Çekti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Futbolcuyu alırken hata yapıyoruz kardeşim pazarlama politikamiz boktan. Alirken ablasacaksin kardesim gostermelik bir serbest kalma bedeli ekleyecegiz diye 30 milyon euro da çıkış maddesi ekleyeceksin sonra tekliflerr bakacaksın.
Kontratta 30 milyon euroya serbest maddesi olsa ne değişirdi mesela? Yönetim kulüp binasının önüne çıkıp gel vatandaş forvetin iyisi burada diye mi bağıracak pazarlamak için? Belki çok iyi pazarladı tam satacaktı ama alıcı twitter instagrama bir baktı vazgeçti? Yapıcı değil yıkıcı davranıyoruz taraftar olarak.

SM-J730F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ömründe hiçbir başarısı olmayan Elif 16 milyon, Joseph 12, Jailson 12 milyon iken 45 maç 42 gol 5 asisitli Süperlig gol kralı 13 milyon. Bu işte bir terslik yok mu?

Diagneyi beğenmeyebilirsiniz ki bende bayılmıyorum ama artık oyuncularımızı internet üstünden kötülemeyi bırakın. Bunun zararı bize oluyor. Fener medyasının manüplasyonlarına da kanmayın.

Adamların vasat oyuncuları pohpohlamayla, hile hurdayla olmayacak rakamlara gidiyor, şampiyon takımın oyuncuları ise kendi taraftarınca mundar ediliyor. Yıllardır aynı terane akıllanan yok. Diagneyi kötüleyip defolsun deyince elinize ne geçiyor?

Aynı zamanda burada eski üye görünüp trollük yapan birçok fenerli mevcut. Profesör rütbesine kadar gelenler bile mevcut. Transfer döneminde bu tipler olumsuz postlarıyla, fener şakşakçılığıyla, algı kasmalarıyla kabak çiçeği gibi kendini belli ediyor fakat nedense bunları tespit etme isteği yok yönetimde. Bi birim kurup ayıklayalım artık şu zavallıları.
Bravo kardeşim
Beğensekte beğenmesekte böylesine istatistiklere sahip olan bir adamın Elifin 15 ettiği bir piyasada 13 milyon gibi bir rakama satılmaya çalışılması çok acı bir durum. Başka bir takımda bu gol sayısıyla şampiyon olsaydı 30 milyon Euro'lar konuşulurdu (Tabi taraftarının onu linç etmeyeceği bir takımda).

Ben Diagne'ye bayılmıyorum fakat adam 45 maç 42 gol 5 asist yapmış ve 27 yaşında. Bu istatistiğe sahip bu yaşta ve sakat olmayan bir adamı bana 13 milyona bulun lütfen. Bu adam önümüzdeki sezon sakatlık olmazsa yine 30 golü tabelaya yazar. Tamam oyun olarak bizi tatmin etmeyebilir ama işini yapıp golünü atmıyor mu? Jardel futbol mu oynuyordu ama süper kupada adı yazıyor. Bizse bütün takımı çalımlayıp topla kaleye girecek, 30 gol atacak ve bunu 5 milyon bonservis ve 1 milyon maaşla yapacak 20 yaşındaki o adamın peşindeyiz. Diagne'ye çöp deyip sırıtanlar umarım daha iyisi alınamayınca niye sattınız diye ilk sitem edenler olmazlar.
aynen öyle
Satılık cenazemiz yok..
Güzel para vermiyorlarsa kalsın.Gollere devam etsin.

Diagneyi satin alirkene düsünmeleri gerekirdi ben bonusla birlikde bu adama 13 milyon euro verecegim, gercekten bu parayi edermi ve en önemlisi ben bu parayi ödüyorsam tekrardan 13+ milyona satabilirmiyim diye. Düsünemediler neden? Cünkü nedeni bilinmez haftalarca alandi patoydu pesinde kostular alamayinca da kisa zaman icinde kimseyi bulamadilar veya bulmak istemediler sonra dehset bir kazik yenildi, bu transferde tuaf isler döndü.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kontratta 30 milyon euroya serbest maddesi olsa ne değişirdi mesela? Yönetim kulüp binasının önüne çıkıp gel vatandaş forvetin iyisi burada diye mi bağıracak pazarlamak için? Belki çok iyi pazarladı tam satacaktı ama alıcı twitter instagrama bir baktı vazgeçti? Yapıcı değil yıkıcı davranıyoruz taraftar olarak.

SM-J730F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yav ne alaka ya iyi o halde toplanip 500 bin taraftar girelim bir futbolcunun profiline bonservisini 50 milyondan 5 milyona dusurelim öyle bir mantık mı var yahu saçmalik bu.
Burada begenmedigimiz itin gotune sokulan tellesi adamlar alir almaz bonservis bedeli belirlerdiler o adamin fiyati bu diyorlar bu başlar baslamaz el güclendirici hamle.
Podolskiyi, sneijderi meloyu hayvan gibi seviyorduk şu üçü daha 32 yaşina gelmişken toplamda 5 milyon euro bonservis aldık.
Sen pr calısmani dogru yap satış için dogru kisilerle çalış gerisi gelir. Senin yoneticin amator menajerlere para verilmiş diye aradan çıkarma peşindeler. 1 sene once gol kralini aldigi fiyattan satiyoruz zarar yazıyor, bir sene sonra yine bir gol kralindan kar etmeden satmaya calisiyor, kusura bakmayinda elin araplari bile bizi keriz bellemis.
Adamlar podolskiyi 2.5'a sneijderi belese gonderdi bunlari kazıklariz diye düşünüyor.

1 yedek stoper, 2 iyi orta saha, ve iyi bir forvet lazım. Albayrakla bunlari alamayız. Yurt içinde kazıklar, anca onları toplar bu.

kim alır bunu

sözde ffp para aktarıyoruz diye 15 milyonu baydılar bu arkadaşa

taraftar da burada geldi övgüler dizdi

15 milyonu olup diagneye verenler ceplerinden versin zararı

skıbbe.png

Üst Alt