Galatasaray-Dinamo Bükreş maçı Ictimai Tv'de! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray-Dinamo Bükreş maçı Ictimai Tv'de!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Dinamo Bukres-Galatasaray maci Ictimai TV'de!

Yok demek olmayacak demek degil ki... Eger uydun varsa biss'den biri yapa bilirsin. :D Bende de yoktu ama hemen biss'den biri yaptim. Hemen ozelden mesaj atayim sana o zaman. Bu arada alttan usten, yandan koskoca reklam logolari gormek istemeyenler, top ekranin asagi bolumune geldiginden reklam degil oyuncuyu gormek isteyenler maci mutlaka Ictimai'den izlemeli. Cunki, macimiz goruntuyle birlikte, sunucu kalitesiyle de izleniyor Ictimai'den.

Ben de istiyorum

İlk oynanan Dinamo Bükreş karşılaşmasında da şifreye girmemişti.

Yok demek olmayacak demek degil ki... Eger uydun varsa biss'den biri yapa bilirsin. :D Bende de yoktu ama hemen biss'den biri yaptim. Hemen ozelden mesaj atayim sana o zaman. Bu arada alttan usten, yandan koskoca reklam logolari gormek istemeyenler, top ekranin asagi bolumune geldiginden reklam degil oyuncuyu gormek isteyenler maci mutlaka Ictimai'den izlemeli. Cunki, macimiz goruntuyle birlikte, sunucu kalitesiyle de izleniyor Ictimai'den.

Bende isterim :D

Cevap: Galatasaray-Dinamo Bükreş maçı Ictimai Tv'de!

D-Smart'da frekansını girincede oluyor mu.Yani açılıyor mu frekans girince.Bişdiğiniz gibi D-Smart'ta biss bölümü yok :).Napıcam sadece frekans yeterlı oluyor mu?:).

Cevap: Galatasaray-Dinamo Bükreş maçı Ictimai Tv'de!

arkadaşlar teledünyam var biss key nasıl giricem acil pm lazım ses var görüntü yok?? başka bir film oynuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt