Galatasaray Düşmanlarını Afişe Ediyoruz! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Düşmanlarını Afişe Ediyoruz!

Her şey 3 sene önce Başakşehirin şampiyon olmasını istemesiyle başladı. Biz biat etmedik ve arkasından 1 ay sonra TFF başkanı Nihat Özdemir oldu.
Renktaş stat açılışımızda bunun Erdoğan Bayraktar diye bakanı yuhalandı bu da ona sahip çıkıp bizi aşağılayıcı bir miting konuşması yaptı" gaaasarayın bir Allah kuruşu yoktur stat içine diye .. o tarihten beri bize düşman bunlar, dua adelimde tez elden giderler...yoksa transfer mransfer hikaye

Kafası çalışmayan adamı sırf eski futbolcu diye konuşturursan böyle olur. Sonra da gelmiş sıralama listesi koymuş.

Marsilya'nın oyuncu profili ve kadro değerine baksan ne olduğunu anlayacaksın zaten. Başarıya göre mi kıyaslıyorsun yoksa değere göre mi o bile muamma.

Zaten bir halt olsaydı bir yerlerde görev verirlerdi.
Ben bunlara sosyel medya faresi diyorum..

Şimdilerde birçok futbolcu eskisi YouTube kanallarında pirim yapmak için bilmemnesini yırtıyor..

Bunun da yapacağı en büyük şey Aziz Yıldırım’ın yanına çağırıp hakaret ettiğini anlatmak olur..

Zaten tv izlemek bile insanın kendine yaptığı en büyük kötülüklerden..

Bu gibi herifleri izleyeceğime, forumu okuyorum çok daha güzel yorumlar fikirler var..

Derin GSC olarak gerçekleri açıklarsam yer yerinden oynar.
Ft Fatih GIF - Ft Fatih Terim - Discover & Share GIFs

Üst Alt