Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

Amile Jefferson ve bir de Mısırlı Assem Marei diye birini aldık. 2 uzun. Bunların lisansı çıkmış. Bir de kısa Travis Trice var ama onun lisansı çıkmamış daha. Tyus Real Madrid'e bonservisle gitti. Onun parasıyla almışız.

Marei klas adam yalnız. Yani bu bütçelere göre tabi. Karşıyaka’da oynadı 2-3 sene önce. Çok uzun bir herif değil ama basketbol bilgisi sağlam. Pota altında iyi bitirici, ayak oyunları falan iyi. Ama savunmada kısa kalıyor biraz. Yarın fenere karşı 20 dk oynasın 15 atar topu biraz verirsek.

Diğer iki herifi tanımıyorum.

Marei klas adam yalnız. Yani bu bütçelere göre tabi. Karşıyaka’da oynadı 2-3 sene önce. Çok uzun bir herif değil ama basketbol bilgisi sağlam. Pota altında iyi bitirici, ayak oyunları falan iyi. Ama savunmada kısa kalıyor biraz. Yarın fenere karşı 20 dk oynasın 15 atar topu biraz verirsek.

Sutu varmiydi bu marienin.

Eldeki bütçeye göre iyi dediler zaten transferlere. Zaten çıtamız düşük. Lokman Hekim Fethiye Belediyespor'a yenilmeyelim küme hattından çıkalım yeter.

Ertuğrul hocayı bir maçlık geri getirsek yarın fenere koysa.

Ya zaten bizim ondan iyi adam bulamayacağımız belliydi, niye yolladıkki herifi boşu boşuna?

Adam baya baya sene başında Zalgiris’in 2-3 koç adayından biriydi.

Üst Alt