Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

Kumeye gidecegiz zaten harclik yapar yonetim

Küme düşsek bile küme düşüremezler. Sene başında basketbol takımı bulamadıkları için az daha 16 takım ile başlamayacaktı lig ama böyle rezil olmak çok kötü. Bandırma ile Beşiktaş’tan önce anlaşıp daha sonra vazgeçmeleri, Sponsorluk anlaşmasını feshetmeleri daha sonra sponsor bulamamaları amatör takımların yapmayacağı işler.

transfer yaptıkça daha fazla sayı yiyoruz. şu anki hoca yerine daha tecrübeli biri getirilmeli. işin şakası kalmadı.

Galatasaray, FIBA Şampiyonlar Ligi A Grubu'ndaki 5. maçında Bakken Bears'a 96 - 78 mağlup olarak Avrupa'ya veda etti.

Adam Ertuğrul hocanın oyununun kötü bir taklidini oynatıyor. Böyle olacaksa onu niye gönderdik ki? Yemin ederim Koçum Benim'de Can Koç daha çok müdahele ediyordu oyuna.

Bu herif genç milli takımlarda da görev yaptı. Hani bu Okben Ulubay’ların Avrupa şampiyonu olduğu bir kategori vardı U16 sanırım U15 de olabilir. O turnuvalarda çok seyirci olmadığından molada falan ne söylediği TV’ye yansıyordu. Ben çocuklara doğru düzgün oyun çizdiğini görmedim. Mola boyunca bağırıp moral, motivasyon konuşması yapıyor ama yüzü öyle bir hal alıyorki motive edici de olmuyordu genelde. Daha çok paniğe sokan cinsten. Kenarda da zıplamaktan başka bir şey yapmıyordu. Hala da öyle. Cidden anca kolej takımı çalıştırır bu adam.

Ertuğrul hocayı boşuna gönderdik gerçekten, her geçen gün daha da fazla anlaşılacak. Vasıfsız yönetim küstürdü o adamı, hedefsiz bıraktılar takımı, adam da motivasyonunu kaybetti. Süper koç, Ergin Ataman seviyesi demiyorum ama eldeki malzemeden en iyi verimi alan hocalardan bir tanesi baş altı takımlar için. Oyuncu havuzu da çok sağlamdı.

Sezon sonu için Selçuk Ernak’la şimdiden anlaşılsın.

Ulan madem bu yetersiz koç yamağı çalıştıracaktı ertuğrul hocayı niye gönderdiler. Nasıl bir kulüp nasıl bir yönetim lan bu. Galatasaray değil sanki köy hizmetleri spor. Her branş ayrı komik.

Üst Alt