Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

Bizim grupta herkesin 3'er galibiyet ile bitirmesi çok muhtemel. Genel averaja kalabilir o yüzden. Kazan'dan orada fark yememiz iyi olmadı. Ama Monaco'ya orada fena fark yapmadık. Burada da 15 falan yaparsak çıkabiliriz.

Gerizekalı yönetim şu takıma Alex Perez gibi bir tane guard alsaydı Eurocup için iddialı olabilirdik. 100-200 bin vermemek için takımlarımız hedefsiz, formaliteden maçlara çıkıyor. Kadın basketbolda sezonu kapatan oyuncumuz yerine bir oyuncu alsaydık Eurocup'u alabilirdik orada da. Erkek voleybolda smaçör almıyorlar yine para yok diye. Antonov yerine smaçör alınsaydı Cev Cup olmasa bile ligi ve Türkiye Kupası'nı alırdık. Yani toplasan 500 bin lira vermemek için takımlarımız boş yere maç yapıyor.

Ama yönetim kar yapıyor! Yerseniz.

Gerizekalı yönetim şu takıma Alex Perez gibi bir tane guard alsaydı Eurocup için iddialı olabilirdik. 100-200 bin vermemek için takımlarımız hedefsiz, formaliteden maçlara çıkıyor. Kadın basketbolda sezonu kapatan oyuncumuz yerine bir oyuncu alsaydık Eurocup'u alabilirdik orada da. Erkek voleybolda smaçör almıyorlar yine para yok diye. Antonov yerine smaçör alınsaydı Cev Cup olmasa bile ligi ve Türkiye Kupası'nı alırdık. Yani toplasan 500 bin lira vermemek için takımlarımız boş yere maç yapıyor.

Ama yönetim kar yapıyor! Yerseniz.

Amatör branşlarda hiçbir şeyi hak etmiyoruz ama nasıl yapıyorsak sadece son 5 yılda bile bizden 20 kat fazla uğraşan Fener'den çok Avrupa kupamız var. Herifler kadın basketbolda 5 kere final oynadılar, bir türlü kazanamadılar, biz 1 kere çıkıp yarı kadrolarıyla darmadağın ettik. Para ödenmezken Eurocup'lar kazandık, Erol bey Naz Elmas'ı hanımı eyleyene kadar E Spor'da bile Fener'i altımıza aldık. Bu kadar az çaba harcayan bir kulüp için haddinden fazla başarılıyız. Galatasaray winnerlığı olsa gerek. Gerçi aynı durum futbolda da yok değil.

Amatör branşlarda hiçbir şeyi hak etmiyoruz ama nasıl yapıyorsak sadece son 5 yılda bile bizden 20 kat fazla uğraşan Fener'den çok Avrupa kupamız var. Herifler kadın basketbolda 5 kere final oynadılar, bir türlü kazanamadılar, biz 1 kere çıkıp yarı kadrolarıyla darmadağın ettik. Para ödenmezken Eurocup'lar kazandık, Erol bey Naz Elmas'ı hanımı eyleyene kadar E Spor'da bile Fener'i altımıza aldık. Bu kadar az çaba harcayan bir kulüp için haddinden fazla başarılıyız. Galatasaray winnerlığı olsa gerek. Gerçi aynı durum futbolda da yok değil.
Fbnin oyuncuları buraya yatmaya geliyor genelde. Bizdeki takıma adanmışlık, aidiyet onlarda yok. Başarısız olmalarını buna bağlıyorum. Ama kadın basketbolda bizim önümüze geçtiler tek eksiklikleri Avrupa kupası. Bu sene alabilirler. Çok iyi kadro kurdular. Ekatarinburg, Kursk gibi takımlar eskisi gibi yatırım yapmıyor. Voleybolda zaten iyiler Avrupa kupaları var. Erkek basketbolda Euroleague aldılar. Onlardaki imkan bizde olsaydı Avrupa'da ekol olmuştuk, domine etmiştik.

53-15 ne renktaş typo hatası mı yaptın? Deplasmanda yendiğimiz Monaco, içerde kaybettiğimiz Rytas'a 40 fark mı attı?

Yoo, 1. periyot 32-12, 2. periyot 21-3 bitmiş :asd:

Monako'da bir cacik yoktu bizim macta.Nasil yapmislar bu farki yaw?

Ben de anlamadım. Monaco bu maçı kazanacaktı da bu fark enteresan. Belki kapanır 2. yarı biraz ama onlar da genel averaj olayını düşünecektir. Bu yüzden salmazlar.

2/2 yapabiliriz bence. Deplasmanda Monaco'yu yenmiştik, içeride de yenebiliriz. Tek sıkıntı Rytas deplasmanı. Bizi de burada fark atarak yendiler ama şimdi de bizim deplasmanda yendiğimiz takımdan 40 fark yemiş durumdalar. Şike dönmüyorsa büyük rezalet. Yani 2/2 yapıp gruptan lider de çıkabiliriz. Çok ilginç gerçekten.

2/2 yapabiliriz bence. Deplasmanda Monaco'yu yenmiştik, içeride de yenebiliriz. Tek sıkıntı Rytas deplasmanı. Bizi de burada fark atarak yendiler ama şimdi de bizim deplasmanda yendiğimiz takımdan 40 fark yemiş durumdalar. Şike dönmüyorsa büyük rezalet. Yani 2/2 yapıp gruptan lider de çıkabiliriz. Çok ilginç gerçekten.

Bu farkla son maçta iddiaları kalmaz. Biz can havliyle asılacağımızdan orada yenebiliriz Rytas'ı. Monaco'yu da burada yeneriz.

Eksiğimiz çok ama bjk de eksik, rezalet bir hakem yönetimi var evet ama takım hazırlık maçı modunda biraz hareketlensek çift hanelere taşırız.

Üst Alt