Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

Kötü koç, ilgisiz yönetim, bitmeyen sakatlıklar. Galatasaray'dan amatör branşlarda istikrarlı başarı beklemekle Kadıköy galibiyeti beklemek arasında fark yok. Ünal Aysal gittiğinden beri (o da kötü yönetiyordu ama başarı için takım kuruyordu hiç yoktan) Galatasaray sadece bir futbol kulübüne evrildi ne yazık ki.

Mali şartlar da etkili oldu. Ergin Ataman gibi bir koçu da kaybettik yok pahasına ego ile.

Bizim GM olacak adam gitmeden buralar 2 ileri 1 geri gider.

Bir sürü sakatlığa rağmen gerçekçi hedeflerimize ulaştık gibi. Eurocup ilk tur gruplarından çıkmak, ligde 4 veya 5. sıradan play offa girmek, yapabiliyorsak 1 tur geçmek. Bu bütçeyle maksimum bu olurdu.

1 ay önce Thedore+uzun hamlesi yapsak Eurocup'ta çeyrek finale de çıkardık ama şu anda elimizde oyuncuların parasını zamanında ödemeyi başarı sayıyoruz.

Mali şartlar da etkili oldu. Ergin Ataman gibi bir koçu da kaybettik yok pahasına ego ile.

Bizim GM olacak adam gitmeden buralar 2 ileri 1 geri gider.

Bizim menajeri gönderip Banvit-Tofaş kadarcık istikrarlı bir basketbol kültürü yerleştirmek de en nihayetinde yönetimin kararında bir durum. Bu kadarını bile umursamadıkları için ben açıkcası geçen yıldan beri amatör şubeler hakkında endişelenmekten vazgeçtim.

Fbnin oyuncuları buraya yatmaya geliyor genelde. Bizdeki takıma adanmışlık, aidiyet onlarda yok. Başarısız olmalarını buna bağlıyorum. Ama kadın basketbolda bizim önümüze geçtiler tek eksiklikleri Avrupa kupası. Bu sene alabilirler. Çok iyi kadro kurdular. Ekatarinburg, Kursk gibi takımlar eskisi gibi yatırım yapmıyor. Voleybolda zaten iyiler Avrupa kupaları var. Erkek basketbolda Euroleague aldılar. Onlardaki imkan bizde olsaydı Avrupa'da ekol olmuştuk, domine etmiştik.
Yine bir şekilde kadın baskette finalde kaybedecekler inşallah

Caner Erdeniz'in nasıl bir vasfı var da bizim takımda bulunabiliyor ya gerçekten merak ediyorum. Bedava oynuyor heralde aklıma başka bir seçenek gelmiyor. Boş turnikeyi kaçırdı hızlı hücumdan smaç yedik onun yüzünden. Direkt -4 yazdı herif.

Caner Erdeniz'in nasıl bir vasfı var da bizim takımda bulunabiliyor ya gerçekten merak ediyorum. Bedava oynuyor heralde aklıma başka bir seçenek gelmiyor. Boş turnikeyi kaçırdı hızlı hücumdan smaç yedik onun yüzünden. Direkt -4 yazdı herif.
Sanık Caner Erdeniz yeniden yapılan yargılamada "Sarkıntılık yapmak suretiyle cinsel saldırı" suçundan 2 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

TAKIMDAN kovulması lazım

4.5-5 milyon dolara hiç yabancı liglere gitmene gerek kalmadan Eurocup alacak kadro kurarsın. Direkt bizim ligden veya lige gelmiş tanıdık oyunculardan. Bir sonraki sene de Euroleague'e gidersin. Eurocup'ta final oynasan yetiyor zaten.

Tony Taylor-Berk Uğurlu-Can Korkmaz
A.Harrison-Yiğit Arslan-Göksenin
O.Prewitt-Göksenin-Berkan Durmaz
Poythress-Berkan Durmaz-Ayberk
Auguste-Jordan Morgan(veya Devin Williams)-Muhsin Yaşar

4.5-5 milyon dolara hiç yabancı liglere gitmene gerek kalmadan Eurocup alacak kadro kurarsın. Direkt bizim ligden veya lige gelmiş tanıdık oyunculardan. Bir sonraki sene de Euroleague'e gidersin. Eurocup'ta final oynasan yetiyor zaten.

Tony Taylor-Berk Uğurlu-Can Korkmaz
A.Harrison-Yiğit Arslan-Göksenin
O.Prewitt-Göksenin-Berkan Durmaz
Poythress-Berkan Durmaz-Ayberk
Auguste-Jordan Morgan(veya Devin Williams)-Muhsin Yaşar
Keyfin nasil pkan ?

Üst Alt