Galatasaray Feghouli İçin Bedel Belirledi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Feghouli İçin Bedel Belirledi!

10 milyona satilirsa harika olur ama haddinden fazla elestirilen oyuncu. Mesela 2. yarilarda oynuyor diyorsunuz ama ilk yarilarda forvetsiz oynadik. Cagne, Falcao ve Gomis varken cok rahat pozisyona giren oyuncu. Topu ayaginda tutup takimi rahatlatmasi filan cabasi. Elestirilerde hakli olunan tek sey aldigi devasa maas. Maasindan dolayi degil 10 milyona 5 - 6 milyona bile satilsa birsey demem. Veya maasinda en az 1 milyon indirime gitse kalmasinda sakinca yok. Takimda gercek golcu varken oynadigi top gercekten cok iyi.
75 macta mi ne 38 gole direk katki vermis. Adim gibi eminim gecen yil ve bu yil forvetle baslasaydik en az 50 gole katki verirdi. Adam gercekten cok zeki oyuncu.

Ya bi gidin ya

10 milyona onu satıp kaça alacağız yeni geleni

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Zaten o paralara adam alma dönemi bitti elindekileri çıkarıp ucuza adam alacaksın yoksa sende klübü kapatıp gidersin
Futbol devam edecekmi edemyecekmi CL gelirleri gelecekmi gelmeyecekmi böyle bir ortamda elinde para eden herkesi satacaksın
Muslera hariç yoksa güldüğümüz tinercilere döneriz.

Luyindama 15-20 arası Bellhanda-Feghouli ikilisinden 7-8 kazansak mis gibi Lemina-Onyekuru yaparız.Stopere bi tecrübeli stoper bonservisi elinde olan 1 tane de Onyekuru tarzı kopuk uçurtma sağ kanat kiralık misssss.

Luyindama 15-20 arası Bellhanda-Feghouli ikilisinden 7-8 kazansak mis gibi Lemina-Onyekuru yaparız.Stopere bi tecrübeli stoper bonservisi elinde olan 1 tane de Onyekuru tarzı kopuk uçurtma sağ kanat kiralık misssss.
Bilmiyorum reis ben önce Belhanda-Feghouli-Babel-Diagne ve Maicon gibi adamları satmadan önce Marcao&Luyindama ikilisini bozmamaktan yanayım

Bilmiyorum reis ben önce Belhanda-Feghouli-Babel-Diagne ve Maicon gibi adamları satmadan önce Marcao&Luyindama ikilisini bozmamaktan yanayım
Babel-Diagne işi biraz sıkıntı.Onlardan kiralık dışında herhangi bir gelir elde edemeyiz gibi.Maicon u unuttum ondan 2-3 bişey alırız muhtemelen.Marcao-Donk ikilisi bile daha verimli bence Marcao-Luyindama ikilisinden.

hangi hayal aleminde yaşıyorsunuz ya hu? iyiyce tinerci,fenerli kafası yaşamaya başladınız feghouli giderse 10m euroya adam bulamayacaksak külübü kapatsınlar yada istifa etsinler.

Üst Alt