Galatasaray Feghouli İçin Bedel Belirledi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Feghouli İçin Bedel Belirledi!

Bunu satıp bedavaya pedro yu alalım. Gelen parayla onyekuruyu renklere katalım.Bildiğim kadarıyla fpp 2022 de bitecek.İdare ederiz bi şekilde.

Geçen Andone’nin attığı bir fotoğrafta görmüştüm, yine dikkat etmemiş kilo almış. Çok yetenekli ama bu tarz profesyonellik dışı davranışlarından dolayı her sezon yarıdan sonra verim alabiliyoruz. Umarım teklifler doğrudur da satılır.

TRANSFER
Al-Sharq Sports
Sofiane Feghouli, sezon sonunda Galatasaray'dan ayrılıyor. Katar'dan bir kulüple anlaşmak üzere olan Cezayirli futbolcunun, pandemi nedeniyle oluşan ekonomik sıkıntıda maaşında indirime gitmesi istendiği için takımdan ayrılmak istediği belirtiliyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

TRANSFER
Al-Sharq Sports
Sofiane Feghouli, sezon sonunda Galatasaray'dan ayrılıyor. Katar'dan bir kulüple anlaşmak üzere olan Cezayirli futbolcunun, pandemi nedeniyle oluşan ekonomik sıkıntıda maaşında indirime gitmesi istendiği için takımdan ayrılmak istediği belirtiliyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
sieeeeeeeee

5 milyon alıyor bide he insan bonusundan vazgeçer en azından.

Feghouli’den ancak 5 milyon Euro gibi bir rakam gelir.

O fiyata satılması da çok iyi olur. Kaliteli topçu ama fiziki açıdan berbat durumda. Çok kötü bir sezon geçiriyordu. Ayrıca aldığı maaş çok fazla.

Bize Onyekuru gibi kanatta yardıracak adamlar lazım.

Feghouli gidebilir zaten 5+ teklif gelirse de gitmeli lakin yerine yine aklıyla oynayan biri gelmeli, fiziğiyle değil. İki tane sprinter kanat sizi bir anda zirveye çıkarmaz, sahaya akıl koyacak oyunculara da ihtiyaç var ki çoğu zaman ortalama bir fizikle akıl çok daha değerlidir.
Ucuza alınma şansı olursa eski gözde Shaqiri olabilir.

Jordan Ibe da olabilir, fiziksel yönü kuvvetli olsa da akıl olarak da fena bir adam değil.

shaq aklıyla oynayan biri miydi yav, daha çok fizigi ön planda olan birisi olarak biliyordum

murhanin eski gözdesi willian daha uygun olur ama isteyeni çok

shaq aklıyla oynayan biri miydi yav, daha çok fizigi ön planda olan birisi olarak biliyordum

murhanin eski gözdesi willian daha uygun olur ama isteyeni çok

Willianin ailesi londra da kalmak istiyor zaten, o degilde 30+ kanat istemiyorum artik.

23-28 arasi en ideali olur. Belese Jordan Ibe, hayir demem.

Feghouliye ve Belhandaya satip, o parayi direk Onyekuru ve Shaqiriye de gomeriz.

Yeri dolacaksa gidebilir

Performansi tartisilsa da takim adina cok önemli bir oyuncu bana göre,sampiyonluk modunu actiginda yaptiklari ortada Son 2 sezon da

Çok hızlı bir adam değil; güçlü ve çevik ne açıdan fizik avantajı var?

Pasları, çalımları ve şutları da oldukça iyi zaten orijini 10 numara adamın.

Willian Chelsea'de kalır.

yoo iyi topçu, ama oyun gorusu yuksek biri oldugu gormedim. firsat varsa alinmali ama newcastle falan da istiyormus.

Willianin ailesi londra da kalmak istiyor zaten, o degilde 30+ kanat istemiyorum artik.

23-28 arasi en ideali olur. Belese Jordan Ibe, hayir demem.

Feghouliye ve Belhandaya satip, o parayi direk Onyekuru ve Shaqiriye de gomeriz.

bende istemem ama wili farkli. caliskan, yillardir iyi oynayan biri. dedigin gibi alamayiz gerci.

Üst Alt