Galatasaray - Fiorentina/AC Milan Hazırlık Maçı görüşmeleri


Dün Ertem Şener Maç sırasında Galatasaray'ın Hazırlık maçı için Milan ve Fiorentina ile görüştüğünü söyledi bence 3.kamp dönemi için gayet uygun bir takvim olur ne diyosunuz renkdaşlar..
 
Cevap: Galatasaray - Fiorentina/AC Milan Hazırlık Maçı görüşmeleriFiorentina-Napoli-Milan bunlardan birkaçı ile maç yapılacak herhalde.
 
Cevap: Galatasaray - Fiorentina/AC Milan Hazırlık Maçı görüşmeleriHarika olur. Galatasaray maçlarını çok özlemişiz. Yalnız büyük ihtimal bu maçlar İtalya'da olur. :)
 
Cevap: Galatasaray - Fiorentina/AC Milan Hazırlık Maçı görüşmeleribol bol hazirlik maci yapalim rakip farketmez. takimda uyum sorunu kalmasin.
 
Cevap: Galatasaray - Fiorentina/AC Milan Hazırlık Maçı görüşmelerifiorentinayla dışarda milanla içerde maç yapalım :D şampiyonlar ligi gurubu gibi oldu valla inter-twente-liverpool-real madrid birde bunlar :)
 
Cevap: Galatasaray - Fiorentina/AC Milan Hazırlık Maçı görüşmeleriİspanyol, İngiliz, İtalyan hiç fark etmez.
 
Cevap: Galatasaray - Fiorentina/AC Milan Hazırlık Maçı görüşmeleriTTArenada veya İtalyada Galatasaray-Juventus-Milan-Fiorentina-Napoli gibi takımlarla bi turnuva yapsak iyi olur.onların ligide ağustosun son haftasında başlayacakmış.
 
Cevap: Galatasaray - Fiorentina/AC Milan Hazırlık Maçı görüşmeleriFatih Terim Bir Röportaj Sırasında "Yapacağımız Hazırlık Maçları Büyük İhtimal İle Dışarıda Olucak" Demişti ;)Takımlar farketmez bol bol hazırlık maçları yapalım takım birbirine iyice bir uyum sağlasın ;)
 
Cevap: Galatasaray - Fiorentina/AC Milan Hazırlık Maçı görüşmelerinapoli ile banko bi maç var takım 5ine kadar izinli 17sinde olimpiakos 24ünde real madrid maçı var.10unda milli maç var.17si ile 24ü arası napoli ile bi maç yaparız o kadar
 
Cevap: Galatasaray - Fiorentina/AC Milan Hazırlık Maçı görüşmeleriBir maçı TT Arena'da yapın gözünüzü seveyim. :)
 
Cevap: Galatasaray - Fiorentina/AC Milan Hazırlık Maçı görüşmeleriDün Galatasaray TV'de Arif Kızılyalın'ın Barcelona'nın takvimine uyarsa hazırlık döneminde Arena'da maç yapılacağını söylediğini bir tek ben mi duydum?
 
Üst Alt