Galatasaray - Fiorentina/AC Milan Hazırlık Maçı görüşmeleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray - Fiorentina/AC Milan Hazırlık Maçı görüşmeleri

Cevap: Galatasaray - Fiorentina/AC Milan Hazırlık Maçı görüşmeleri

Lazio ile içerde yapalım da Cana Reis'i izleyelim son kez.

Rakipler karşımıza tam kadro çıkacaksa yapalım. Öyle b-c takımları ile hazırlık maçı istemez.

Ben bu tarz hazırlık maçlarının çoğaltılmasından yanayım. Ama arada amatör ekiplerle de hazırlık maçı yapılmalıdır. Genelde İtalyan ekipleri bu tarz hazırlık maçları yapıyor.

Tt arenada maçın ikinci yarısında goller ve nevizade geceleri haricinde pek bağırılmadı maçta ... Maclar Almanya'da yapılsın oradaki taraftar daha çok ozlemistir takımı daha çok destek verir

En azından 1 tanesi ASY'de olsun, Liverpool maçına gidemediğime yanıyorum.

Milan olsun Milan.

Hatunlardan birinin intikamını aldık Liverpool karşısında diğerininkini de almak lazım.

Sonra Milanlılar "Biz bu Türklere 4 atmıştık yeueeuuuae" demesinler.

Milanın zaten ezelden beri kocasıyız. Gelsinler gene :D

pas dedin de aklıma cana'nın ibb maçıydı galiba o maçta pas atim derken m.sarpa topu çarptırıp bize gol yedirdiği pozisyon aklıma geldi :D

Off off rezillikti hakkaten :D Allahım çok şükür uyandık o kabustan :D melo ayak dışı pasları yolluyor hedefine

Avrupa Fatih'i Galatasaray

Türkiye'nin Avrupa'ya açılan kapısı Galatasaray

Avrupa Avrupa duy sesimizi, işte bu Cimbom'un ayak sesleri

Napoli ciddi sınav olur bize ama Milan hafif kalır bence.Çok ağır ve defansif oynuyorlar pas manyağı yaparız onları.

Benim aklımda ManU var aslında.O zaman da gerçi defans hattımızın ne kadar kötü olduğu ortaya çıkar.

bu takımlarla hazırlık maçı yapmak önemli takımı kenetlendirir. ama türkiye ligindeki kasap futbolu oynayan çok en azın bir maç da oynamaktan çok oynatmaya takımlarla maç yapalım kapalı savunmalarda takım ne yapcak bilmiyoruz

Üst Alt