Galatasaray - FK Sturm Graz Maçı TNT'de Şifresiz - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray - FK Sturm Graz Maçı TNT'de Şifresiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray - FK Sturm Graz Maçı TNT'de

Arkadaşlar birazdan öğrenip geleceğim şifreye girilip girilmeyeceğini..

Az sonra geliyorum..

Şifresiz olacak diyorlar..

Bunlara güven olmaz..

Önleminizi alın Biss keyleri kırdırın..

Ya da kahvehanelere gidin..

TNT Tv ve Şifresiz Yayınlanacak Denen UEFA Kupası Maçları Rezilliği !

Bilindiği üzere UEFA kupası maçlarından 6'sı şifresiz kanalda yayınlanacak, buna göre bu akşam oynanacak olan Galatasaray - Sturm Graz maçı'da TNT kanalında şifresiz olarak yayınlanması gerekmekte.

UEFA Kuralları Var Kimse Babasının Hayrına Yayın Yapmıyor!

Evet gerekmekte çünkü işin aslı şu UEFA kurallarına göre bir ülkeden 2 veya daha fazla takım UEFA Avrupa Kupasında yarışıyorsa iki veya daha fazla maçın şifreli kanaldan yayınlanması yasak enfazla 1 maç şifreli kanaldan yayınlanabiliyor.

Bu durum bize şu gerçeği göstermekte Doğan medyası babasının hayrına şifresiz kanaldan maç yayınlamıyor, yani bazı kişilerin sandığı gibi bizlere kıyak geçmiyor.

Hani CNN Türk Yayınlayacaktı ?

Şimdi olayı biraz daha açalım daha önce maçların CNN Türk'de yayınlanacağı Mehmet Ali Birand tarafından açıklanmıştı ancak bu kanalın Digitürk platformunda bulunması ve Digitürk üyelerinin bu maçları izleyecek olması Doğan Medya Grubunun işine gelmemiş olacak ki başka bir kanal arayışına geçtiler. TNT ismi bu arayışda ortaya çıktı ve şifresiz olarak bu kanalda yayınlanacağı maçın yayınlanacağı gün ( dikkat edin yayın günü ) gazete ve tv'lerden duyuruldu.

Hayal Kırıklığı!

Maçın şifresiz olacağını bekleyen biz vatandaşlar bir güzel tv'lerimizin karşısına geçip maç saatini beklemeye başladık, öyle ya UEFA kurallarına göre maç şifresiz herkese açık kanalda yayınlanacaktı ve maç saati geldi çattı oda nesi birden bire ekranımız karardı...

Maçı Sanırım Sadece Kendileri Uydudan İzleyecek

Maç şifreli kanalda UEFA kurallarına uygun olmayan bir şekilde yayınlanmaktaydı üstelik bu kanal ulusal yayın yapmayan ( onlara göre ulusal yayın yapan ) bir kanaldı yani karasal yayından ( eski çatı antenlerimizle ) Türkiye'nin her yerinden seyredilemeyen bir kanal. Uydu'da da Biss Key ile şifrelenmişti, ancak yukarıda resimde de koyduğumuz gibi TNT sürekli yayın yaptığı platformları kendi kanalında yayınlamakta hatta maçın bu platformlardan izlenebileceğini yazmaktaydı...

Peki Bu Akşam Ne Olacak ?

Bu akşam ne olacak dediğinizi duyar gibiyiz... Bu akşam da birşey değişmeyecek yine şifresiz kanalda yayınlanması gereken maç uydudan izleyenler ve kabloludan izleyenler icin şifrelenecek ve bizler yine bu maçı malesefki seyredemeyeceğiz...

YAZIKLAR OLSUN!...

Facebook Galatasaray Fan Page Yönetimi.

Merak bile etmeye gerek yok aksamki yayın kablo tv ve karasal verıcilerinde TNT olanlar ve d-zmart uydu alıcısı olanlara şifresiz olucak diger türlü uydudan seyreden bizler ıçin mac saatinde siyah bir ekran malesef:(

arkadaşlar ictimai tv kabloluda yayını varmı acaba ?

tvden baktım göremiyorum geçen aya kadar bir azerbaycan kanalı vardı ama artık görünmüyor sitelerdede kabloluda var yazılmış anlamadım gitti bu işi.

kablolu yayından ictimai tv'yi izleyebilen varmı acaba ?

arkadaşlar ictimai tv kabloluda yayını varmı acaba ?

tvden baktım göremiyorum geçen aya kadar bir azerbaycan kanalı vardı ama artık görünmüyor sitelerdede kabloluda var yazılmış anlamadım gitti bu işi.

kablolu yayından ictimai tv'yi izleyebilen varmı acaba ?

kabloluda var ama eski kabloluda değil yeni kabloluda teledünya diye bir şey çıktı onda var bu kanal hem şifre de girmiyor.Şimdi sen ayda 7.5 veriyorsun herhalde teledünyada ayda 9.5 ytl bir de kutu parası var tabii :D

kabloluda var ama eski kabloluda değil yeni kabloluda teledünya diye bir şey çıktı onda var bu kanal hem şifre de girmiyor.Şimdi sen ayda 7.5 veriyorsun herhalde teledünyada ayda 9.5 ytl bir de kutu parası var tabii :D

teşekkürler bilgi için

teledünya daha iyi biliyorum ama o kutuya verilecek paraya gider bir uydu alıcı alır 88 kanal yerine hiç para vermeden izlerim tüm dünya kanallarını :)

canal + sportmania keyide girince tslde bedavaya gelir :D

Mac kesin olarak uydudan sifresiz daha yeni aradim tnt cagri merkezini dediler avrupa turkiye fark etmiyor 11804 24444 V frekansindan nereden bakarsaniz bakin sifresiz olacaktir ve herhangi bir biss sifre girilmeyecektir.]

walla düşmanıma güvenirim aydın doğana güvenmem bence keyleri girmeye hazır olun :)

Emre Tilev anlatır umarım.Sabi Ugan'da iyidir.Ama nedense Ertem Şener ve İlker Yasin özellikle İlker Yasin hiç sevmem :):):):).

Dün maçı katletti :).

''Top direkten dışarda bakıyorum,hayır üstten dışarda'':D:D:D:D:D

Mac kesin olarak uydudan sifresiz daha yeni aradim tnt cagri merkezini dediler avrupa turkiye fark etmiyor 11804 24444 V frekansindan nereden bakarsaniz bakin sifresiz olacaktir ve herhangi bir biss sifre girilmeyecektir.]

Geçen sefer sitelerinde şifresiz yazıyorlardı.. :eek:

Bu adi herflere güvenmem ben..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt