Galatasaray - FK Sturm Graz Maçı TNT'de Şifresiz - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray - FK Sturm Graz Maçı TNT'de Şifresiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray - FK Sturm Graz Maçı TNT'de

Normal antenden kasıt nedir onu da tam bilmiyorum açıkçası. Şu v şeklindeki klasik antenler mi? Bizde apartmanın normal anteni var.

karasal yayınları çeken her anten olur

v şeklindekide olur ama onlar pek net çekmiyor her kanalıda yakalayamayabilir

dışarı asılan küçük çanaklar en iyisi ayna gibi çekiyor tüm kanalları

bir tane al bence pahalı birşey değil bu sene ona çok işimiz düşecek :D

İzleyemeyenler kablolu tv'si olan komşuları kovalasın.Gayet güzel izleniyor.

Biss key girilip izleniyormuş diye duydum, ama denicem bakalım, olmassa karasala mecburuz.

Bizim duvar kablolusundan çok rahat çekiyor iyi oldu inşallah her maçı verirler.

Son dakika bi degişlik olmassa paşa paşa evimde izlicem maçı komşu momşu herkes bize gelecek tam bi eski açık :D

Selam arkadaşlar siteye yeni üye oldum. İlk yorumumu buraya yazmak istedim. Umarım yarınki maçı kazanıp UEFA Avrupa Ligi grup maçlarında ikide iki yapmış oluruz ve biraz olsun Eskişehirspor maçından sonraki olumsuz hava takım üzerinden kaybolur.

Maçı TNT kanalının veriyor olması biz Galatasaraylılar için sevindirici haber. İnşallah herkes izleyebilir. Maçtan sonra alınacak galibiyetle de burada mutlu bir şekilde, galibiyetin verdiği hazla yazılarımızı yazmaya devam ederiz.

Selam arkadaşlar siteye yeni üye oldum. İlk yorumumu buraya yazmak istedim. Umarım yarınki maçı kazanıp UEFA Avrupa Ligi grup maçlarında ikide iki yapmış oluruz ve biraz olsun Eskişehirspor maçından sonraki olumsuz hava takım üzerinden kaybolur.

Maçı TNT kanalının veriyor olması biz Galatasaraylılar için sevindirici haber. İnşallah herkes izleyebilir. Maçtan sonra alınacak galibiyetle de burada mutlu bir şekilde, galibiyetin verdiği hazla yazılarımızı yazmaya devam ederiz.

Hoşgeldin forumumuza :)

Allah TNT ve kablo tvden razı olsun :) inşallah bu maçıda Pana maçında olduğu gibi sorunsuz izleriz :D

Uydudan izlemek için biss şifresi var onu girip rahatlıkla izleyebilirsiniz şifreyi veriyorum (1FFF - BACD19A00320092C) nasıl yapılacağına gelirsek her uydu alıcısı için farklı işlemler söz konusu olduğu için çok uzun sürer onun için kimin hangi marka uydu alıcısı varsa onunla ilgili googledan biss keyin nasıl girileceğini aratarak rahatlıkla bulabilir.

Arkadaşlar bu akşamki maçı uydudan da şifresiz izleyebileceğiz..TnT yi arayıp sordum..ilk maç başka sebepten dolayı şifre koymak zorundaydık dedi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt