Galatasaray Formaları Nasıl Olmalı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Nami artik dünyanin her yerine taninan Türkiyenin iftihari Galatasarayimizin formalari nasil olmali diye biraz kafa yoralim...

1. Düsüncem... SARI / KIRMIZI

Sari ve Kirmizi renklere sahibiz...

Bu renklerle harika bir ic saha, renkleri yanliz kullandigimizdada deplasman formalarinda kullanabiliriz.

2.Düsüncem... Parcalidan / Yatay Cubuklara

Belki simdi bazilari bana kizacak ama neyse...

Artik su demode parcalidan kurtulmamiz lazim !

Abi hic ama hic estetik durmuyor !

Bir dizayn dervimi sart. Hadi diyelimki cubuklu olmasin, ( malum takim giyiyor diye )

Gelin bizde yatay cubuk kullanalim. Profil resmimdede var böyle bir örnek.

Bence hem cok şık hemde GS`yimiza özel birsey olur diye düsünüyorum.

( net te bir kac tane daha güzel tasarim görmüstüm )

3.Düsüncem.... Sade SARI

Dedimya güzelim SARI ve KIRMIZI rengimiz varken, Morla, Pembeyle fantezi yapmanin bir alemi yok.

Sonra alay konusu oluyoruz!

Yillardir Sade Sari formanin özlemini cekiyordum ben sahsen.

O forma bastan savma bile olsa 2011-12 sezonunda geldi.

Basit ve özensiz olmasina ragmen, taraftar cok sevdi.

O günden sonra baska tam Sari takimimiz olmadi. :-(

4.Düsüncem.... Sade KOYU KIRMIZI

Sade Kirmizi ;Koyu renkte ( bordoya yakin ) siyah sortla da bir diger alternatif formamiz olabilir.

5.Düsüncem.... SIYAH / GRi / BEYAZ

Bunlara birde ek olarak birde tam siyah / Gri ( suanki füme forma gibi) / yada sade asil Beyaz.. formayi eklersen süper bir portfolio olusturmus oluruz...

Suan zaman acisindan mümkün degil ama firsatim olunca bir kac örnekte eklemek isterim...

Simdi bu konuda sizinde fikirlerinizi bildirmenizi isterim...

Selamlar Renkdaslar....

home

NikeGS51.png

away

Galatasaray-F%C3%BCme-Sar%C4%B1-K%C3%BC%C3%A7%C3%BCk-boyut.png

alternate

66wsV.png

-------------------------------------------/^sari sort-corab

otesi yog

Parçalı ya demode dediğine kızmıyorum bunlar zevk işi tabi ama nasıl Juventus, Milan, Inter denilince akla çubuklu forma geliyorsa, Manchester da sade kırmızı, Chelsea de sade mavi geliyorsa, Galatasaray denilince akla Parçalı formamiz gelmesi lazımdır cünkü bu bir semboldür.

Diğer düsüncelerinde sana hak veriyorum düz sarı formalar benimde çok hoşuma gidiyor.

Parçalısız Galatasaray düşünülmemeli bu vakitten sonra. Nasıl ki tüm dev takımlar 1. formalarını sabit hale getirip sadece ufak tefek değişikliklere gidiyorsa biz de öyle olmalıyız.

Lakin ben 3 tip formayla sınırlandırılmaya karşıyım. En az 5 değişik forma tipimiz olmalı bence. Bu sayede parçalı ve beyaz sabit kalıp alternatif forma sayısını da arttırabiliriz. Eski dönemlerde böyle bir zorunluluk yoktu. Her maça farklı tip formalarla çıkabiliyordu takımlar. O kadar da düzensiz olmasın ama yine de 3 az bana göre.

Her ne kadar parcalidan haz etmesemde beyaz kollu parcali güzel gözüküyor....[attachment=7747:parcali beyaz.jpg]

Ekli dosyalar

• parcali beyaz.jpg
    parcali beyaz.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 308
[attachment=7749:beyaz sari kirmizi serit.jpg] bir kac tasarim daha..

Ekli dosyalar

• beyaz sari kirmizi serit.jpg
    beyaz sari kirmizi serit.jpg
    56.1 KB · Görüntüleme: 338
Parçalı bana göre klasik forma tipleri içinde en şık olanı. Çubukludan veya düz formalardan daha güzel duruyor özellikle tam parçalı olursa bu seneki gibi.

parçalı olmazsa olmazımız.

bunun dışında ben çubuklu formaları pek sevmiyorum. yatay dikey önemli değil.

parçalı haricindekiler tek renk olmalı. tek renk formalar çok hoş duruyor.

sadece kırmızı, sadece siyah, yada sadece beyaz.

tabiki bazı bölgelerinde sarı kırmızı renkler kullanılmalı ama

tek renk ağırlıklı olmalı.

alternatif olrak geçen yılki beyaz forma , siyah şort ve çorap çok iydi. manu maçindaki gibi.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

parçalıdan vazgeçilmez anayasanın ilk 3 maddesi gibi teklif dahi edilemez

teklif edenlere kulübün kültürüne ihanet eetmeye yol açmaktan 3 gün myc verililir

iyi akşamlar

Üst Alt