Galatasaray Formaları Nasıl Olmalı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Selam Samet,

hayir maalesef benim böyle bir yetenegim yok :cold:

Ama formalar konusunda biraz hassasim... :)

Nette buldugum tasarimlar bunlar...

Yapanlarin ellerine saglik...:007:

wvLq0v.png

[attachment=7757:tam.jpg] ikinci deneme...

Ortadaki bence cok hos ve asil...

Ekli dosyalar

• tam.jpg
    tam.jpg
    377.2 KB · Görüntüleme: 204
Forma konusuna çok takikiyor insanlar her sene forma alirim daha 1 kere bu senenin formasi kotuymus almiyim demedim zaten mac dişinda giymiyorumda nasil göründüğü o yüzden beni ilgilendirmiyor

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forma konusuna çok takikiyor insanlar her sene forma alirim daha 1 kere bu senenin formasi kotuymus almiyim demedim zaten mac dişinda giymiyorumda nasil göründüğü o yüzden beni ilgilendirmiyor

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hay Allah senden razı olsun. Günlük hayatta giyilecek ürünlere önem verilmesi gerekiyor kesinlikle. GSStore'ye girdiğimde üzerime alacak düzgün bi ürün bulamıyorum.

home

NikeGS51.png

away

Galatasaray-F%C3%BCme-Sar%C4%B1-K%C3%BC%C3%A7%C3%BCk-boyut.png

alternate

66wsV.png

-------------------------------------------/^sari sort-corab

otesi yog

Çok güzel formalar cidden.

Bence de parçalı forma ev sahibi olduğumuz bütün maçlarda şart. Ve kalıbı da böyle dar kesim olmalı. Daha boğucu olur rakip takımlar için.

Deplasman formasında da Brezilya formatı gibi olmuş o kombinasyon da çok iyi. Resimden tam anlayamadım ama bana göre bu forma da dökümlü durmalı, deplasmanda boyumuzu (giyen oyuncularımızın) daha uzun gösterecek şekilde.

Siyah forma da beyaz forma ile dönüşümlü olarak her yıl çıkarılmalı. Bunlar yerine ara sıra (3-4 senede bir) kırmızı veya alternatif bir forma kombinasyonu (nostaljik formalarımızın birinin uyarlanması gibi) pazarlama stratejisi olarak sürülebilir piyasaya.

Üst Alt