Galatasaray Gerçekleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Gerçekleri

Cevap: Galatasaray Gerçekleri

Ben böyle senaryo görmedim sayin seyirciler.

oscar.jpg

Bu arada mehmet renktaşım. Benim de bir senaryom var, başlık bulamadım.

Terim bence Hamit'i yem olarak kullanmadı sadece. Onu da Kaka için yem göstererek, Kaka'yı da yem yaptı. Sanırım İnter döneminden tanıdığı İbrahimoviç ve Chelsea'den tanıdığı Drogba için zincirleme yem tamlaması oluşturdu. Bunu oluştururken bu tamlamayı da yem yaparak Chivu'yla ilgili bilgi aldı, Chivu üzerinden de xabi alonso-nuri ikilisini düşünüyor olabilir.

Bunun için konu başlığı bulamadım, yardımcı olur musun pls.:):):)

neden sizden farklı düşünüyor diye adamı dışlıyorsunuz ? herkes sizin gibi mi düşübmek zorunda ? işte sizi gibiler yüzünden koyun olduk , bjk stadımıza giriyor , trafikte kazalar oluyor , çocuklar sınıflarında kalıyor .. mehmet gibi yenilikçi kafalar olmasa ne ampülü kullanabilirdiniz , nede yerde yürüdügünüzü iddia edebilirdiniz . şimdi biraz utanın , sonra gelin ..

neden sizden farklı düşünüyor diye adamı dışlıyorsunuz ? herkes sizin gibi mi düşübmek zorunda ? işte sizi gibiler yüzünden koyun olduk , bjk stadımıza giriyor , trafikte kazalar oluyor , çocuklar sınıflarında kalıyor .. mehmet gibi yenilikçi kafalar olmasa ne ampülü kullanabilirdiniz , nede yerde yürüdügünüzü iddia edebilirdiniz . şimdi biraz utanın , sonra gelin ..

ampulü zaten kullanamıyoz

stadın yollarını bile yaptıramadık

Bu arada mehmet renktaşım. Benim de bir senaryom var, başlık bulamadım.

Terim bence Hamit'i yem olarak kullanmadı sadece. Onu da Kaka için yem göstererek, Kaka'yı da yem yaptı. Sanırım İnter döneminden tanıdığı İbrahimoviç ve Chelsea'den tanıdığı Drogba için zincirleme yem tamlaması oluşturdu. Bunu oluştururken bu tamlamayı da yem yaparak Chivu'yla ilgili bilgi aldı, Chivu üzerinden de xabi alonso-nuri ikilisini düşünüyor olabilir.

Bunun için konu başlığı bulamadım, yardımcı olur musun pls.:):):)

Galatasaray Silsilesi

Bu arada beyler Ünal başgan çok zeki adamdır, bizim bunları düşünüceğimizi bildigi için ters piskoloji yapıyor olabilir, gerçekten Hamit'i istiyor da olabiliriz.

Üst Alt