GSC Haber Galatasaray, Gökhan Töre'yi İstiyor

Mustafa Bahar

Parçalı Üye
Bir yeniçeri gönderip diğer bir yeniçeri almanın mantığı ne? Emre mora ahlaksız diyenler bu jigolaya bir şey demiyor ya ona yanarım... Emre Mor'a kurban olsun para birimi kopek

Erman Türker

The North Remembers
Teknik Ekip
Burada etmesen de içinden kesin ediyorsundur senin nasıl katı bir Aysal fanı olduğunu herkes biliyor burada.
Sen de öyle değil miydin en son ümmet dostu? Ben yine bir şeyleri kaçırdım galiba. Ayrıca mübarek insanlar olan Aysal'cılara cephe almış olan şahsımı derinden yaraladı kardeşim. Amma ve lakin bir bildiğin vardır elbet.

Mustafa Bahar

Parçalı Üye
Sen de öyle değil miydin en son ümmet dostu? Ben yine bir şeyleri kaçırdım galiba. Ayrıca mübarek insanlar olan Aysal'cılara cephe almış olan şahsımı derinden yaraladı kardeşim. Amma ve lakin bir bildiğin vardır elbet.
Sarper hasta anti-aysalcıdır lütfen yanlış bilgi yaymayalım...hürmetler :)

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Yok bir ara ansızın azılı Aysalcı oldu ve Terimcilere giydiriyordu. Sonra gene bir şeyler olmuş galiba default ayarlara dönüş yapmış.
Aşırı doz vizyonculuk,vizyonculuğu bitirebilecek mi diye öyle bir deneme yaptım da başarılı olmadı,ben de denemeyi sonlandırdım.

Mustafa Bahar

Parçalı Üye
Aşırı doz vizyonculuk,vizyonculuğu bitirebilecek mi diye öyle bir deneme yaptım da başarılı olmadı,ben de denemeyi sonlandırdım.
Tühh be senden hiç beklemezdim sarper en son şüphe edeceğim adamdın ermana genelden yazmasına bile inanmamıştım oysa ki. Hasta mısı sarper kendine gel git bir çay iç yüzüne su çarp derin bir nefes çek daha görülecek günlerin var

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Tühh be senden hiç beklemezdim sarper en son şüphe edeceğim adamdın ermana genelden yazmasına bile inanmamıştım oysa ki. Hasta mısı sarper kendine gel git bir çay iç yüzüne su çarp derin bir nefes çek daha görülecek günlerin var
Ya bir şey olduğu yok.Değiştiğim falan yok.İroniydi hepsi.

Onur Yücel

Aslan Üye
kendisi şu an bırakın bizi Süper Lig seviyesinde değil. Bitik durumda. Hızı,patlayıcılığı ve top sürmesi ile zaten belli işleri yapardı ama hepsini kaybetti. Bitik durumda. Şenol oynatmaya çalıştı ama yok. Gidemiyor bile.

Yalan olduğu kesin.

Onur Nigdeli

Aslan Üye
Selcuk - Tarık - Eren vs gibi oyunculara silah çekip tehdit edecekse aylık bin lira karşılığı bünyemize katabiliriz .

Tuncay Van

10 Numara!
Ne tolgayi ne de töreyi isterim ikiside cöp arkadas yeter ya, türk oyuncu sayisini doldurmak istiyorsan alt yapindan oyuncu ile bunu yap hemi o kisi daha istekli ve hirzli, hemide daha ucuz ve faydali olur

Mustafa Bahar

Parçalı Üye
Hayırdır yahu çöplerden 11 kurmayı mı amaçlıyoruz.
Hayır hepi topu 3 tane yeniçeri kaldı selçuk-çalık-çamdal hemen boşalan kontenjanları doldurmamız lazım yoksa mazallah yeni gençler ve yabancılar asli vazifesi olan top oynamaktan başka bir şey yapmazlar galatasaray feraha kavuşur mavuşur engellemek lazım... hemen yeniçeriler gelmeli daha anamız yeteri kadar ağlamadı...

Mustafa Kalpakoglu

Aslan Üye
Verilecek parayı bırak Yunus Akgünün suçu ne?

Al işte Ozan Kabak diye bir genç oynattık yarım sezonda deli piyasa yaptı fayda sağladı. Yerine bir çöp olsaydı saç baş yolup parayı çöpe atacaktık...

Üst Alt