Galatasaray, Gökhan Töre'yi İstiyor - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Gökhan Töre'yi İstiyor

Oha :)

Galatasaray kültürü üzerinden senin ders vermek istemen trajikomik bir durum olmuş sanki biraz. Ne bileyim yani... iftira desen var, kulüp efsanesine yaşca büyüğüne saygısız konuşmalar desen mevcut.

Galatasaray kültürünün temel ilkelerini ezen birçok davranışları sergiliyorsun maalesef.

Gökhan konusunda bencede haklısın ama bu arada. Yinede kültür konusunda bırakalım bilenler ders verse daha mahkul olur sanki burada kardeşlerimiz adına.
Kast ettiğin terime saygiysa eğer.
O iş Tüpçü'nun yanına kaçtığı zaman bitti.
Ha diyeceksin bir hatadır yapmış bişey olmaz

Aynısı 2000 yılında avrupaya giderekte yaptı.
Elinde CL'de yarı final oynama şansı varken bizi ortada bırakıp kaçtı.
Sonra tekmeleri yiyince geri gelip luce'nin koltuğuna oturdu ve kulübe şimdiki borcun asıl temelini attı.
Sonra yine kaçtı.

2012'de tekrar geldi yine kimse bişey demedi.
Sonra baktı ki GALATASARAY'in önü kesiliyor zaten başarı gelmez diye dünya kadar laf ettiği Tüpçü'ye kaçtı ve bize karşı oynanan oyuna alet oldu.

Aslında sizin tepki koyup geri dönmesine karşı çıkmanız gerekiyordu.
Ancak sizin için her şey başarı olduğu için sesinizi edemediniz.

Kast ettiğin terime saygiysa eğer.
O iş Tüpçü'nun yanına kaçtığı zaman bitti.
Ha diyeceksin bir hatadır yapmış bişey olmaz

Aynısı 2000 yılında avrupaya giderekte yaptı.
Elinde CL'de yarı final oynama şansı varken bizi ortada bırakıp kaçtı.
Sonra tekmeleri yiyince geri gelip luce'nin koltuğuna oturdu ve kulübe şimdiki borcun asıl temelini attı.
Sonra yine kaçtı.

2012'de tekrar geldi yine kimse bişey demedi.
Sonra baktı ki GALATASARAY'in önü kesiliyor zaten başarı gelmez diye dünya kadar laf ettiği Tüpçü'ye kaçtı ve bize karşı oynanan oyuna alet oldu.

Aslında sizin tepki koyup geri dönmesine karşı çıkmanız gerekiyordu.
Ancak sizin için her şey başarı olduğu için sesinizi edemediniz.

Olayın perde arkasını bildiğimi zannederek peşin idam etmiyorum hocayı belki ondandır.

Neyse... Bu konuda zaten yeterince yazılar yazdım zamanında. Ama işine gelmeyince kendi kendine çizdiğini hayali senaryoya uymadığı için hiç ama hiç bir şekilde zaman harcayan şimdi bu konuyla tekrardan.

Saygılar ve rüya aleminde tatlı ve nefret dolu rüyalar dilerim.

Gökhan Töre hayırlı olsun..
Fikret Orman: "Gökhan Töre ve Tolga Zengin'i seviyorum. İkisinin de kulüple problemi yok. Biz iki futbolcuyla da çalışmayı düşünmüyoruz."

Bu herifi aldık herhalde.

Kesinlikle normal bir adam değil. Sorunlu bir tip. 1-2 sene ve maç başı ağırlıklı kadro dışında imzalamak manyaklık olur. Engin gibi 1 sene iyi oynayıp patlaması muhtemel.

Emre Taşdemir gibi maç başı ücret karşılığında anlaşmakta fayda var. Yani baktığımızda Sinan yerine gelecekse her türlü kabulümdür seneye Trezeguet-Feghouli ve Töre güzel bir kanat üçlüsü olurdu açıkçası. Hatta Feghouli 'yi 10 numaraya çekip üçünü de aynı anda kullanabiliriz gerektiğinde ...

Olay kardeşiyle ilgili olduğu için yapmış.Önce uyarmış tahminimce kafaları güzel olduğu için anlamamışlar.Hakan da sonradan özür dilemiş barışmışlar.

Olayin detayi beni ilgilendirmez.

Silah cekmek silah tasimak nedir yahu. Sporcu musun gangster misin. Özür dilemesi barismasi falan da benim fikrimi degistirmez.

Siz böyle bir adami Galatasaraya layik görüyorsaniz o sizin kusurunuzdur, ben sahsen istemiyorum. Gelirse de sonuna kadar karsi cikarim.

Olayin detayi beni ilgilendirmez.

Silah cekmek silah tasimak nedir yahu. Sporcu musun gangster misin. Özür dilemesi barismasi falan da benim fikrimi degistirmez.

Siz böyle bir adami Galatasaraya layik görüyorsaniz o sizin kusurunuzdur, ben sahsen istemiyorum. Gelirse de sonuna kadar karsi cikarim.
Herkesin fikri aynı olacak değil.Karşı çıkmanıza saygı duyarım..

Terimin Emre taşdemiri kazandık tarzı açıklamalrına bakarsak Töreyi ciddi ciddi istiyor.. Umarım gerçekleşmez hem fiziksel hem zihinsel sakat..bu arada sakatlık geçmişine baktım herif bildiğin 15-16sezonunun yarısından sonra doğru dürüst top oynamamış. neredeyse 3 sene

Son düzenleme:
D2IH1tEW0AE1jGc

bu fiko kimseye para vermeyerek nasıl bitirdi parayı yav. tamam borcu ederi var iflas bi kulüp var ortada ama 3 5 bişeyde mi atılmaz oyunculara hangisi konussa paramı alamadım diyor
sonra stadımızı yaptık turkıyenın en buyuk kulubuyuz ımzalar kalbe falan

Üst Alt