Galatasaray, Gökhan Töre'yi İstiyor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Gökhan Töre'yi İstiyor

Sinan ile sozlesme yenilenmemeli, illa ki yenilenecekse de Mugdat Celik sartlariyla yenilenmeli (1+1+1, 2m TL)

Yenilenirse hocama darilirim. 2m TL ustunde bir maasla yenilenirse Terim 4. doneminin ilk affedilemez hatasini yapmis olur benim nezdimde

Bu arada Sinan parasini golleriyle falan cikarmiyor. Les gibi oynuyor, hatta genclerin onunu tikiyor. Bir suru sol ayakli kanat forvetimiz var aslinda: Yunus Akgun ve Recep Gul akla gelen ilk isimler. Sinan bu cocuklarin dakika almasina engel oluyor. Tam bir ayioglu ayi.

Gokhan uygun sozlesmeyle olursa olumlu bakacagim bir transfer olur, soyledigin gibi yabanci siniri yaklasiyor.
Yunus yazın 4-5 milyon euroya satılacak.Yoksa 1 sene sonra sözleşmesi bitince bedavaya gider.Bizim altyapı sağlam ama fiziğini geliştiren yok.Ozan 1 yıl içinde fiziğini geliştirdi Şampiyonlar Ligi'nde banko oynadı.Sinan geçen sene attığı gollerle şampiyonlukta payı vardı.Bu senede forvet yokken 2-3 tane maçı aldı.Yoksa ben de isterim altyapıdaki gençler oynasın..

Sinanla uzatma yerine ve Gökhan Töreyi getirme yerine alt yapiya sans versinler. Ikiside +1 milyon € ister ve o parayi hakketmiyorlar.

Emre Taşdemir gibi formunu kazanacak biz de.Alberto Bartali ve Fatih hoca varken formunu kazandığında en iyi oyuncularımız arasında olur..

Yunus yazın 4-5 milyon euroya satılacak.Yoksa 1 sene sonra sözleşmesi bitince bedavaya gider.Bizim altyapı sağlam ama fiziğini geliştiren yok.Ozan 1 yıl içinde fiziğini geliştirdi Şampiyonlar Ligi'nde banko oynadı.Sinan geçen sene attığı gollerle şampiyonlukta payı vardı.Bu senede forvet yokken 2-3 tane maçı aldı.Yoksa ben de isterim altyapıdaki gençler oynasın..

Fizik argumaninin ezbere oldugunu dusunuyorum. Ciddi fizik sikintilari oldugu gorusunde degilim. Sans bulamazlarsa olmaz yani.

Eger elimizde tutamazsak uzulurum ama cocuklari sozlesme uzatmaya yanasmadiklari veya kacip gitmek istedikleri icin de suclayamiyorum.

Onceligimiz altyapi degerlerimize sahip cikmak olmali kesinlikle.

Fizik argumaninin ezbere oldugunu dusunuyorum. Ciddi fizik sikintilari oldugu gorusunde degilim. Sans bulamazlarsa olmaz yani.

Eger elimizde tutamazsak uzulurum ama cocuklari sozlesme uzatmaya yanasmadiklari veya kacip gitmek istedikleri icin de suclayamiyorum.

Onceligimiz altyapi degerlerimize sahip cikmak olmali kesinlikle.
Fatih hocanın kupa maçlarında isteyerek Muğdat'ı oynattığını düşünmüyorum.Recep-Atalay-Ali-Celil kumaşları iyi ama Keçiörengücü maçında Ali haricinde fizik olarak hazır olmadıkları ortadaydı.Yunus da devre arası gidecekti menajeri para istedi diye iptal oldu.Yazın banko satarız satamazsak sözleşme uzatmaz haklı olarak.Doğan-Ogün-Çekdar-Birhan-Malik-Batuhan-Gökay seneye yedekler arasında olabilir.

Fatih hocanın kupa maçlarında isteyerek Muğdat'ı oynattığını düşünmüyorum.Recep-Atalay-Ali-Celil kumaşları iyi ama Keçiörengücü maçında Ali haricinde fizik olarak hazır olmadıkları ortadaydı.Yunus da devre arası gidecekti menajeri para istedi diye iptal oldu.Yazın banko satarız satamazsak sözleşme uzatmaz haklı olarak.Doğan-Ogün-Çekdar-Birhan-Malik-Batuhan-Gökay seneye yedekler arasında olabilir.

Menajer isi ne kadar dogru bilmiyoruz ki? Gidecegi dogruydu tabii muhtemelen, kupa macinda aglamazdi yoksa. Ayrica duyumlarin efendisi @Özgür Ayten 'in duyumlari da bu yondeydi. Yine de menajer isi olmayabilir kalma sebebi, ikna falan edilmis olabilir.

Oynamazlarsa fizik olarak hazir olmalari zor. Hoca yeterince sans vermedi, vermiyor. Yazin verecek umarim ama ben yazin da vereceginin ibarelerini gormuyorum.

Menajer isi ne kadar dogru bilmiyoruz ki? Gidecegi dogruydu tabii muhtemelen, kupa macinda aglamazdi yoksa. Ayrica duyumlarin efendisi @Özgür Ayten 'in duyumlari da bu yondeydi. Yine de menajer isi olmayabilir kalma sebebi, ikna falan edilmis olabilir.

Oynamazlarsa fizik olarak hazir olmalari zor. Hoca yeterince sans vermedi, vermiyor. Yazin verecek umarim ama ben yazin da vereceginin ibarelerini gormuyorum.
Menajerini değiştirdi olaydan sonra.Yazın transferler için para kazandırarak gitmesi iki taraf içinde en uygunu olur.Sözleşme uzatmayacaksa bedava göndermek sıkıntı.Bonservissiz gidecekse de Türkiye Ligi'nden bi takım alır.

9 aydir maas almamis
emre tasdemir gibi sözlesme versek muazzam olur
mugdat, Ömer gibi de süper olur

Linnes kadar verirsek eh iste derim. Geri kalani kazik

Üst Alt