Galatasaray, Gökhan Töre'yle Anlaştı İddiası! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ahahah adam normal koşmuş hafiften bunu bile paylaşmış . Zahmet olmuş yürüseydin . Şu adamı ve Arda'yı alırlarsa yazık .

Yerli kanat oyunculara ihtiyacimiz var, Sinan gidiyor, Yunus sans buldugu maclarda beni tatmin etmedi, her mevkiye yabanci alacak degiliz

bunun bjk ıle problemı senorlamıydı fikoylamıydı? baktım videonun altınada kımı fıkoya kımı senora sallıyor

Şenol hoca, Quaresma'nın gitmemesi için yedek bıraktı.Yedekten girdiği bi maçta gol veya asist yapmıştı.Kampta Şenol hoca sinirlenip kadro dışı bıraktı.Başkana da devre arası sözleşmemi feshedin demiş.Hem oynatmıyolar hem de para vermiyolar.Başkan da özel bi madde koyalım.Ligdeki rakiplerimize gitmemek şartıyla serbestsin demiş.O da yaz ayını bekledi..

Bu barzoyu ilk olarak jimnastikçilere yeni transfer olduğunda, Hamburg'da St.Pauli-Bjk maçında statta izlemiştim. Herif sahadaki tüm futbolculardan farklı olduğunu bariz şekilde belli ediyordu. Türkiye'de piyasası biraz yükselince içindeki barzo dışarı çıktı. Kesinlikle gelmesin.

Üst Alt