galatasaray hangi orta saha hattıyla kaç puan topladı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray hangi orta saha hattıyla kaç puan topladı?

20200920_2_44445128_58280091-large.jpg

sıfatına soktuğum herifi.
Ve bu herifi beğenip Taylan ın bonservisli oyuncumuzun kesilmesini savunup,kiralık topçuyu savunanları gördü bu gözler..İki adam geçti diye oldu malesef herşey..

Fatih Terim'in en buyuk hatasi ilk puan kaybinda radikal değişikliklere gitmesi oldu. Sürekli sistem degisti, oyuncular degisti. Aslinda iyi kotu isleyen bir takim vardi, uzerine guzel takviyeler yapildi.

Savunma hattinda hak veriyorum, sürekli sakatliklar formsuzluklar vs oldu. Ama orta alani ve hücumu istikrarli sekilde sahaya surseydi sistemle oyuncularla oynamadan, rahatlikla birkac puan daha fazla toplayabilirdik.

Taylan
Belhanda - Gedson (belhanda gidince)
Emre Kilinc
Kerem/Babel (form durumuna gore)
Onyekuru
Mohamed

Hic değişmemeliydi. Falcao, Arda, Akbaba vs bunlar kadroya girince isler bozuldu.

taylan ve kılınç'tan milli takım 6 ve 8 numarası çıkaran, 2 yıl ayağına top değmemiş gedson'u şampiyonluğa oynayan takımın lideri yapan imparatoru tebrik eder, etebo transferinde tüm ipleri utkucan'a verdiyse ve bu elemanı 1 dakika bile izlemediyse teessüflerimizi iletiriz. tabi eleman 8 numarada her ne kadar felaket olmasa ve devre arası o 6 oynamasın diye taylan'ın yerine 3 oyuncu getirilip yönetim tarafından mağdur edildiyse de...

En dogrusu belhanda-taylan-kilinc ti bence

Daha sonra belhanda-taylan-gedson denememiz gerekiyordu Ama galiba 1 macta denedik

aslında taylan ve kılınç'ın da tutmaması lazım ama enteresan şekilde tuttular

orijinal pozisyonunda olan adam yok neredeyse

değişik bir ekip

taylan ve kılınç'tan milli takım 6 ve 8 numarası çıkaran, 2 yıl ayağına top değmemiş gedson'u şampiyonluğa oynayan takımın lideri yapan imparatoru tebrik eder, etebo transferinde tüm ipleri utkucan'a verdiyse ve bu elemanı 1 dakika bile izlemediyse teessüflerimizi iletiriz. tabi eleman 8 numarada her ne kadar felaket olmasa ve devre arası o 6 oynamasın diye taylan'ın yerine 3 oyuncu getirilip yönetim tarafından mağdur edildiyse de...
Kilinc Fatih Terim den once de milli takıma gidiyordu yanlız

Ya gerçkten Emre Kılınç ve Taylan'ın sene içinde Fatih Terim tarafından kesik yemesi saçma sapan mevkilerinden edilmesiyle puan kayıplarının aynı döneme denk gelmesi ne kadar ilginç değil mi ?

Emre Kılınç'ın bir anda kesik yiyip yerine Etebo'nun ilk 11 başladığı ilk Kasımpaşa maçı ve 1-0 'lık mağlubiyet
Bir sonraki maç Emre Kılınç'ı orta sahadan alıp sağ kanada attık orta sahada Taylan&Etebo önlerinde Akbaba ile başladık 2-1'lik mağlubiyet
İlk Antalya maçında yine sağ kanat başlayan bir Emre Kılınç orta sahada Ömer & Donk oynamıştı 51. dakika kırmızı kart ve 0-0 beraberlik
Bir sonraki cezalı olduğu Konya maçı 4-3 'lük mağlubiyet
Ankaragücü maçı 45. dakikada Emre Kılınç oyundan çıkarılıyor 2-1'lik mağlubiyet
Rize maçı çift forvet başlıyoruz Emre Kılınç 55. dakikada oyundan çıkıyor sonrasında yediğimiz gollerle 4-3'lük mağlubiyet
Bir sonraki maç Emre 'nin milli takımda Koronavirüs'e yakalanması ve Hatay maçı 3-0'lık mağlubiyet
Bir sonraki maç Karagümrük Emre Kılınç yedekler arasında orta sahada Akbaba Etebo oynuyor 1-1'lik beraberlik

Yanlış anlaşılmasın Emre Kılınç ilah o olursa herşey düzgün demiyorum da Fatih Terim'in inatları taş değse suçlunun Emre Kılınç/Mostafa Mohamed/Taylan gibi adamların suçlu ilan edilmeleri ve ne zaman ki Emre Kılınç gibi verimli bir oyuncunun kesildiğiyle bu kadar puan kaybının aynı maçlara denk gelmesi ne kadar ilginçtir değil mi ?

Ya gerçkten Emre Kılınç ve Taylan'ın sene içinde Fatih Terim tarafından kesik yemesi saçma sapan mevkilerinden edilmesiyle puan kayıplarının aynı döneme denk gelmesi ne kadar ilginç değil mi ?

Emre Kılınç'ın bir anda kesik yiyip yerine Etebo'nun ilk 11 başladığı ilk Kasımpaşa maçı ve 1-0 'lık mağlubiyet
Bir sonraki maç Emre Kılınç'ı orta sahadan alıp sağ kanada attık orta sahada Taylan&Etebo önlerinde Akbaba ile başladık 2-1'lik mağlubiyet
İlk Antalya maçında yine sağ kanat başlayan bir Emre Kılınç orta sahada Ömer & Donk oynamıştı 51. dakika kırmızı kart ve 0-0 beraberlik
Bir sonraki cezalı olduğu Konya maçı 4-3 'lük mağlubiyet
Ankaragücü maçı 45. dakikada Emre Kılınç oyundan çıkarılıyor 2-1'lik mağlubiyet
Rize maçı çift forvet başlıyoruz Emre Kılınç 55. dakikada oyundan çıkıyor sonrasında yediğimiz gollerle 4-3'lük mağlubiyet
Bir sonraki maç Emre 'nin milli takımda Koronavirüs'e yakalanması ve Hatay maçı 3-0'lık mağlubiyet
Bir sonraki maç Karagümrük Emre Kılınç yedekler arasında orta sahada Akbaba Etebo oynuyor 1-1'lik beraberlik

Yanlış anlaşılmasın Emre Kılınç ilah o olursa herşey düzgün demiyorum da Fatih Terim'in inatları taş değse suçlunun Emre Kılınç/Mostafa Mohamed/Taylan gibi adamların suçlu ilan edilmeleri ve ne zaman ki Emre Kılınç gibi verimli bir oyuncunun kesildiğiyle bu kadar puan kaybının aynı maçlara denk gelmesi ne kadar ilginçtir değil mi ?

Hersey Alanya yenilgisiyle basladi , irfan muhabbetiyle buyudu , formsuz oyuncularin takima monte edilmesi , leş stad ve belhanda olayiyla doruk noktaya cikti.

Nerden buldular, nerden oynattı şu otobo’yu? Taylan, Gedson, Belhanda, kılınç rotasyonunu bozmasak şimdi ŞL gruplarında kimle oynayacağız diye konuşuyorduk

Nerden buldular, nerden oynattı şu otobo’yu? Taylan, Gedson, Belhanda, kılınç rotasyonunu bozmasak şimdi ŞL gruplarında kimle oynayacağız diye konuşuyorduk

Tamamen Da Villa transferi oldugu soyleniyor. Hoca orta saha takviyesi isteyince kendisine Ndia yi layık gormus yonetim ancak taraftar tepkisi olunca menajer vasıtasıyla tutup Etobo yu almıslar. Hocanın istenilmeyen transferi sırf kendisi istemedi diye oynatmama takıntısı yok bunu biliyoruz sneijder Falcao mevzularından. Ama oynatma zorunlugu da yok niye bu adamda ısrar eder ben de onu anlayamıyorum.
Hadi gedsonda ışık kumas gordun onu anlıyoruz da bunda kim ne görebilir ki ?

Üst Alt